Vaginální mapování vám pomůže uvolnit napětí a nepříjemné pocity v intimních partiích

Vaginální mapování je jednou z metod Sexological Bodywork, což je sexuologická práce s tělem. Je vhodné pro všechny ženy, které chtějí získat prostor k léčení svých fyzických i psychických zranění v intimní oblasti, zvýšit citlivost při milování a vnést do svého sexuálního života potěšení a hloubku.

Trápí vás opakované gynekologické problémy? Cítíte při milování bolest, nebo naopak vůbec nic? Pak si vaše tělo pravděpodobně prošlo nepříjemným zážitkem v minulosti a emoci, která se k tomuto traumatickému zážitku váže, opakovaně prožíváte při každém intimním styku.

Co je to vaginální mapování?

Vaginální mapování vychází z vědeckých poznatků o buněčné a tělesné paměti a teorie o receptivitě vagíny. Jejím cílem je navrácení citlivosti, uvolnění psychosomatického napětí, zlepšení komunikace a poznání sebe sama. Základem vaginálního mapování je masáž konkrétních bodů ve vagíně, která vede ke zvědomění pánevní oblasti. Díky této metodě si prožijete všechny staré pocity a pustíte je, aniž by bylo nutné celý proces pochopit hlavou. Naleznete ukotvení ve vlastním středu a pocítíte klid a vlastní svobodu.

Průběh vaginálního mapování

V rámci prvního sezení zpravidla probíhá jemná průprava, pomocí které si Sexological Bodyworker ověřuje vhodnost metody u dané klientky. S klientkou je probíráno konkrétní téma, je prováděno mapování těla nebo proběhnou pohybová a dechová cvičení. K samotnému mapování vagíny dochází až ve chvíli, kdy je na něj klientka připravena.

Průběh masáže je přizpůsoben konkrétním potřebám dané ženy. Klientky se v průběhu masáže soustředí na pocity v bodech, kde dochází k dotyku, a prohlubuje tak vědomí v intimní oblasti. Touto metodou dojde k přepsání starých zápisů o nepříjemných pocitech a mohou být vytvořeny nové zápisy spojené s potěšením. Vaginální-mapování pomůže posílit či postupně probudit citlivost a orgasmus. Tuto metodu velmi doporučujeme také ženám s jizvami po porodu nebo jiných chirurgických zákrocích v intimní oblasti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi citlivou metodu, u které je velmi důležitý správný průběh, doporučujeme vaginální mapování absolvovat u zkušeného Sexological Bodyworkera.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist