Vánoční dárky, které srší nápady a tím správným překvapením

Ohodnoťte článek!

Také už jste se dostali k tomu, že přemýšlíte o letošních vánočních dárcích pro své rodiny, kamarády, nebo známé a opět tápete a nevíte, co zvolit, abyste nedávali pořád to stejné dokola? Stačí zabrouzdat internetem a podívat se, jaké vychytávky pro nás výrobci vymysleli. Pokud ale nemáte čas, tady je malá ochutnávka, kterou se trefíme do noty snad každému z vás.

Děti a aby je to bavilo

Miminka je obdarovat snadné, zabaví je nejrůznější látková chrastítka doplněná o plastová zrcátka, okýnka, jež se dají odtahovat, kousátka, nebo třeba maňásky a obrázkové knížky, které jsou tvrdé a hned nebyly rozžužlané.

Větší děti zaujmout je větší problém. Tak tady přichází na řadu stavebnice. Že jich už máte doma několik? Výborně, třeba bude tahle nová s některou z nich kombinovatelná a budete moci stavět od rána do večera. Jde o kuličkovou dráhu Hubelino! Základem jsou kostky, z nich se staví libovolná stavba. Některé kostky mají „korýtka“, které po spojení utvoří dráhu pro kuličku. Tu pak děti pouští z bodu A do bodu B. Skvělé je, že ji můžete kombinovat se spoustou jiných stavebnic, a tak společně s dráhou vytvořit třeba garáž, stáj, hasičskou stanici, policejní služebnu atd. Nahoře, nebo různě mezi budovami, v patru… budou jezdit drahou kuličky. Skvělé na logiku, představivost, zručnost dětí. A vydrží u ní hodiny, což ocení všichni, kdo je zrovna baví a hlídají.

Dospěláci, kteří mají po ruce notebook i v posteli

Skvělým dárkem na pohled velmi příjemným je dřevěný stoleček na notebook. Znáte obdobu na snídani do postele? Tak tento stoleček je něco obdobného. Deska je doplněna otvory pro možnost cirkulace vzduchu, dá se zvednout do polohy, aby se pracujícímu i vleže dobře psalo. Ty propracované mají dokonce šuplíčky, zarážky na propisky, vyřezaný stojánek na nápoj… Skvělá věcička pro studenty i pracující.

Babičky a dědečkové

I vaši prarodiče si rádi čtou, ale lamentují na spotřebou elektřiny? Kupte jim držák knihy obohacený o malou lampičku, která svítí z vrchní strany knihy na ni. Světlo je dostatečné, ale přitom neobtěžuje osobu, která leží vedle. Koupit si jej můžete i za akční ceny, stačí sledovat nabídky portálů přinášející slevy a velké výprodeje. A pokud vaši prarodiče nečtou, věnujte jim třeba domácího mazlíčka. Nemusí jít zrovna o štěně, s tím je dost práce a musí se venčit i vychovávat. Ale co třeba andulku, rybičky či třeba obrovského šneka? Ty všechny je potřeba jen krmit, občas vyčistit a dělají lidem, kteří jsou sami doma příjemnou společnost.

Příště si řekne o dalších dárcích, které se jen tak často nevidí a udělají radost různým věkovým kategoriím.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist