Veletrh eventových služeb EVENT DAY BRNO představí nejnovější možnosti v oboru

Veletrh eventových služeb EVENT DAY BRNO představí nejnovější možnosti v oboru
Ohodnoťte článek!

Působíte v oblasti marketingu? Věnujete se profesně přípravě eventů? Chcete mít dokonalý přehled o současné nabídce služeb v oboru, aktuálních trendech a novinkách? Potom zavítejte již na čtvrtý ročník veletrhu EVENT DAY BRNO. Tato unikátní akce zaměřená na prezentaci předních firem v oblasti zážitkového marketingu se uskuteční v pátek 11. listopadu 2016 v brněnské Fait Gallery.

EVENT DAY BRNO aneb jak připravit netradiční a nezapomenutelný event

Vzhledem k rostoucí důležitosti pořádání rozmanitých eventů pro klienty, zákazníky, zaměstnance nebo širokou veřejnost vznikl koncept veletrhů EVENT DAY, který nabízí ucelenou prezentaci novinek a trendů z oblasti zážitkového marketingu všem organizátorům nejrůznějších akcí. „Veletrh nabízí inspiraci všem, kteří pořádají společenské akce nejrůznějšího charakteru, ať už se jedná o konference, kongresy, semináře, teambuildingy nebo firemní večírky. Je ale také inspirací pro jednotlivce, kteří organizují soukromou akci, například oslavu nebo večírek,“ vysvětluje manažerka veletrhu Lucie Čedíková.

Kompletní prezentace firem nabízejících prostory, catering, dekorace i doprovodný program

Podobně jako v předchozích letech, i letos budou mít na veletrhu expozice agentury organizující eventy na klíč, které bude v rámci veletrhu zastupovat například Maxin PRAGUE. Pokud se organizování eventů sami věnujete, můžete se inspirovat na expozicích hotelových resortů jako je Wellness Hotel Patince či Therme Laa, poskytovatelů prostor, mezi něž bezesporu patří multifunkční veletržní areál PVA EXPO PRAHA. Zábavným programem pro Vás budou vystoupení uměleckých agentur jako je například Kenning Productions nebo akrobatický tanec na vertikální tyči v podání Zuzany Fialové. Nebudou chybět ani zábavné fotokoutky, pronajímatelé mobiliáře, květinové dekorace nebo agentury s hosteskami a promotéry. V rámci doprovodného programu se uskuteční přednáška Jak na EVENTY … z úst spolutvůrce Plesu jako Brno Bedřicha Snášela. Souběžně s veletrhem EVENT DAY BRNO se uskuteční 10. ročník prezentační a vzdělávací akce o zásadních trendech a potenciálu vizuální komunikaci Den signmakingu.

Proč věnovat pozornost event marketingu

Pořádání akcí je významným bodem při budování dlouhodobých vztahů s klienty a mezi zaměstnanci. Dobře postavený a zorganizovaný event odvede v tomto ohledu mnoho práce. Pozitivně se projeví i na atmosféře ve firmě a v získávání dalších obchodních příležitostí. Pokud chcete uspořádat kvalitní event, musíte potom pamatovat na tři základní části, a to na originální prostory pro konání akce, catering a doprovodný program. Aby se zrovna váš event stal nezapomenutelným, je potřeba na základě firemní kultury zvolit také vhodné téma, které podtrhne firemní image.


Souběžně se uskuteční 10. ročník prezentační a vzdělávací akce o zásadních trendech a potenciálu vizuální komunikaci Den signmakingu.

Vstup na veletrh je na základě registrace na webových stránkách.

Podrobnosti o veletrhu naleznete na  webových stránkách www.eventdaybrno.cz.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist