Venkovní rolety jako výborná ochrana proti slunci, teplu i hluku

Venkovní rolety jako výborná ochrana proti slunci, teplu i hluku
Ohodnoťte článek!

Snažíte se uniknout žhavým slunečním paprskům, bez rolet a žaluzií se však určitě neobejdete. Pomocí nich jste totiž schopni místnost zatemnit a udržet ji déle chladnou před tropickými počasím. Zastínit můžete i terasy a balkóny, a to za využití markýz nebo šikovných pergol.

Venkovní a vnitřní žaluzie

Žaluzie můžete volit venkovní nebo vnitřní. Nejrozšířenějším typem jsou žaluzie vnitřní horizontální, které jsou nejčastěji vyrobeny z hliníku nebo bambusu. Barvu lamel lze volit z široké škály barevných kombinací a vybrat si můžete dokonce i typ ovládání. Venkovní žaluzie jsou praktickým stínidlem a tepelnou ochranou budov. Liší se tvarem a šířkou lamel a tvoří originální a plně funkční doplněk fasád domů.

Venkovní rolety tvoří dokonalou ochranu nejen proti slunci, ale také výborně izolují okna a chrání je před nepříznivým počasím a interiér před venkovním hlukem. V zimě rolety brání úniku tepla, v létě naopak přehřívání interiéru, čímž příznivě ovlivňují náklady za vytápění a klimatizaci. Venkovní rolety zvyšují i bezpečnost domu a chrání ho před loupežemi. Zakoupit můžete dokonce uzamykatelné rolety ideální pro chalupy a chaty.

Internetový obchod Proklima ve svém portfoliu nabízí venkovní rolety Climax, které se skládají z prvotřídních německých komponent Alukon. Na internetových stránkách www.zaluzie-proklima.cz/venkovni-rolety naleznete veškeré informace o všech typech, inspirujte se tedy širokou nabídkou a pořiďte si venkovní rolety nebo žaluzie šité na míru vašim okům i potřebám.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist