Věnujte dětem skvělé a zábavné vánoční dárky, které je nadchnou

Jestliže chcete investovat do svých ratolestí nebo vnoučat, dopřejte jim jako vánoční dárek zajímavé a netradiční překvapení – dětské kurzy angličtiny se zahraničním lektorem! Děti budou nadšeny a hravou formou se naučí nejrozšířenější světový jazyk, kterým angličtina je.

Kde se obrátit

Pokud vás tato možnost zaujala, obraťte se na kvalitní a zkušenou EMPIRE jazykovou školu. Ta právě takovéto kurzy provozuje a zaznamenává pozitivní ohlasy jak z řad různě starých dětí, tak jejich rodičů. Díky možnosti otestovat znalosti online můžete vybrat ten nejvíce odpovídající kurz a vzdělávat vaše děti naprosto efektivně.

Ukázková hodina zdarma!

Vyzkoušet můžete i ukázkovou hodinu úplně zdarma! Spustit si ji můžete kdykoli budete chtít a lze tak prožít chvíli přesně tak, jak jej budou trávit vaše děti. Jde o velmi dobrý způsob, jak si EMPIRE jazykovou školu prověřit. Navíc až do 19. prosince 2014 můžete využít akční ceny kurzů a ušetřit nemálo peněz.

Vzdělané a šikovné děti

Dalším dárkem, kterým můžete děti na vánoce potěšit, jsou oblíbené hlavolamy. Jde o hračky, které baví jak kluky, tak holčičky, ale také nás, dospělé. Díky nim si všichni rozvíjíme představivost, logické myšlení i šikovnost. Nabídka je obsáhlá, takže si můžete vybrat hlavolam plně dle vašich představ.

Pro příklad můžeme uvést třeba hru na rybaření, dřevěnou kuličkovou dráhu, posouvací skládačky nebo třeba záhadný hrad. Vynikající je, že u každého hlavolamu najdete i věkovou kategorii, takže věnujete dárek odpovídající věku ratolesti. Určitě se vám bude dobře vybírat i s ohledem na pohlaví, které je u hraček naznačeno.

Pořiďte vánoční dárky, které vašim dětem dají něco navíc a nekupujte ty, které „zapadnou“ na dně skříně. I s angličtinou i s hlavolamy budou chytřejší a šikovnější.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist