Vibrátor není devizou osamělých žen. Jaké další mýty panují kolem „robertka“?

Je to k nevíře, ale spousta mužů, byť jsou pánové obecně považováni za sexuální experimentátory, nechce o erotických pomůckách ani slyšet. Možná uvěřili některým z častých mýtů, které okolo nich panují. Podobný pohled na věc však mají i některé ženy. Třeba jste pořízení vibrátoru zavrhla, protože jste podlehla nepravdivým báchorkám. Uvedeme je na pravou míru.

Ženy ve vztahu používají vibrátory nejčastěji

Začněme třeba tvrzením, že vibrátory používají především osamělé ženy. Podle známé americké vztahové terapeutky Laury Berman je vibrátor nedílnou součásti ložnicové výbavy přibližně třetiny amerických žen, které se oddávají rozkoši několikrát do měsíce.

Pomáhá k dosažení rychlejšího a intenzivnějšího orgasmu – podle odborníků včetně americké neuroložky Nicole Prause může vyvrcholení prodloužit o téměř čtyři sekundy.

Na vibrátoru není nic divného

Ve studii publikované prestižním časopisem Journal of American Medical Association má zhruba čtvrtina žen potíže s dosažením orgasmu. Díky vibrátoru bývá cesta k vrcholu mnohem jednodušší a kratší. Ocení ho především dámy, které mají hlubokou vaginální vzrušivost. Ženy, jež bez problémů dosahují klitorálního orgasmu, si obvykle vystačí s vlastní rukou nebo se stimulátorem klitorisu. Tak či onak není žádný důvod ke studu. Vibrátory, stejně jako dilda XXL a ostatní pomůcky, jsou naprosto normální.

Přítomnost vibrátoru neznamená krizi ve vztahu

Někteří lidé se použití erotických pomůcek vyhýbají, protože mají za to, že zdravý vztah žádné „berličky“ nepotřebuje. Přitom je to naopak – páry, které vibrátory používají, si obvykle velmi důvěřují a nebrání se vítanému zpestření. Smyslem není zastoupit muže, ale okořenit postelové hrátky. K dostání jsou navíc i párové varianty, jež poskytují rozkoš oběma zúčastněným. A to je teprve něco!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist