Vilapark Klamovka: Bydlení blízko přírody s výhodami města

Najít perfektní místo pro život může být složité, obzvláště pokud nechcete dělat kompromisy. Vilapark Klamovka nabízí ideální možnosti pro každého. Spojuje totiž výhody, které nabízí město, a přesto nabídne i blízkost přírody.

Perfektní lokalita

Bydlení ve městě má řadu výhod, které nabízí komfortní bydlení. Ovšem ruch města může být nepříjemný. To však není případem Vilaparku Klamovka – ten vám poskytne výhody města, a přesto zůstanete nablízku přírodě. Lokalita nabízí spoustu vyžití pro děti i dospělé, kdykoliv přitom můžete vyrazit zrelaxovat do přírody. Na procházku se psem, na piknik s přáteli či třeba za sportem. Samozřejmostí je také skvělá občanská vybavenost. V této lokalitě vás čeká mnoho různých možností.

Rozmanité možnosti

Byty v tomto projektu jsou rozděleny na dvě sekce, každý tak může najít to pravé. První možností jsou byty s výhledem na město. Jedná se o moderní bydlení ve velkoměstském bytě, který nabídne soukromí. Druhou možností jsou pak byty umístěné v zeleni. Směřují do klidné zahrady, hodí se tak zejména pro rodiny s dětmi a všechny, kteří hledají zejména klid. Přiléhající pozemky ocení děti, sportovci i ti, kteří si jednoduše chtějí užít chvilku v přírodě.

Moderní bytové jednotky

Na tvorbě bytu se podílí zkušení designeři a vzniká tak perfektní místo pro život, kde vám nebude nic chybět. Klíčové totiž je, abyste se doma cítili dobře. Volné byty ke koupi na Praze 5 jsou pečlivě navrženy, přičemž je prostor pro případné úpravy. Můžete si tak nechat vytvořit ideální byt. Na výběr jsou dispozice bytů od 1+kk až po 5+kk, to pravé zde může najít každý.

Vilapark Klamovka je jedinečným projektem, který nabízí perfektní možnosti pro bydlení. Spojení města a klidné přírody vám poskytne komfort a soukromí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist