Víte, co se bude nosit letos v zimě? My ano!

Módní trendy neznají pojem odpočinek. Trendy a šik přeci chceme být v každém ročním období. A v jakých kouscích uděláme parádu letos na podzim a v zimě?

Módním přehlídkám představujícím kolekce podzim/ zima 2019/ 2020 světových návrhářů dominovalo peří, načechrané volánky, záplavy květin i okázalé dámské obleky. Na pohled efektní, ale v reálu poněkud nepraktické. Vybrali jsme pro vás tedy ty trendy, které užijete i v nevytopené tramvaji.

Vzory: kostka

Letošní podzim a zimu ovládne kostka. Ve všech velikostech a barevných kombinacích. Velké i menší kostky, malé kostičky, černobílé i barevné. Na svetrech, košilích, sukních, mikinách i čepicích, rukavicích a šálách. Nebojte se je kombinovat a klidně být kostkovaná od hlavy až k patě.

Barva: fialová

Z barev letošní zimě bude vládnout fialová. Opět ve všech odstínech od jemně pastelové po výrazně syté. A opět se do ní můžete zahalit celá. Kalhoty a klobouček zvolte sytější, košili, svetr a šálu jemnější. A budete dokonalá.

Styl: androgynní

Jakýmsi trendem současné doby je nehlásit se k žádnému pohlaví. A tento styl, zdá se, proniká i do módy. Podle návrháře Alexandera McQueena se například současná moderní žena obléká jedině do pánských obleků. Ze stylů tedy nadcházející sezonu ovládne ten androgynní, ve kterém nebudete za ženu, ani za muže. Zkrátka budete působit jaksi bezpohlavně. Jste to vy? Každopádně vedle nesáhnete, pořídíte-li si do svého šatníku kvalitní oblek, tedy sako a kalhoty.

Módní období: sedmdesátá léta

Sedmdesátá léta jsou zpět! Alespoň letos v zimě! Oprašte proto kolové sukně a kalhoty do zvonu, maxi brýle a kozačky a budete in.

Dbejte na pohodlí

Móda však není jen o trendech. Obzvláště v zimě bychom se v první řadě měly cítit pohodlně. A v oblečení by nám samozřejmě neměla být zima. Základ šatníku by tak měla tvořit kvalitní zimní bunda, svetr a nějaká ta tepláková souprava, ať již pro sport či pro lenošení na gauči.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist