Víte, co se staví na Horním Žižkově? Praha nabídne nové byty

Oblast Horního Žižkova právě prochází historickou proměnou. V rámci projektu „Byty na Vackově“ zde právě vzniká pět objektů podél ulice Malešická, které nabídnou celkem 347 bytů. Jak nově vznikající bydlení vypadá?

Nové rezidenční prostory v Praze

Praha nově nabídne celkem 347 bytů, které jsou budovány v souladu s moderními požadavky na bydlení v metropoli. Byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk se nyní proměňují v realitu. Prodej bytů na Praze 3 ještě stále nabízí k dispozici poslední byty v nově vznikající moderní části města, která nabídne rezidenční i obchodní čtvrť. Zdá se, že zde vzniká skutečně ideální prostředí pro klidné bydlení v samém srdci velkoměsta.

Součást nové tváře Prahy

Vznikající komplex nabídne byty na pražském Žižkově, které budou stát poblíž nově stavěného městského centra s veškerou občanskou vybaveností. Blízkost parku a dostatek prostoru pro sportovní aktivity nebo třeba klidnou procházku se tak i v samém centru Prahy stane příjemnou součástí každodenního života. Blízkost významných pamětihodností i klidných parků a zahrad je vítanou třešničkou na dortu nového bytového komplexu.

Vzdušné byty

Dispozice jednotlivých bytů je řešena tak, aby byla co nejefektivněji využita jejich obytná plocha. Vzdušné byty byly navrhovány tak, aby nabízely přísun přirozeného denního světla. A to i prostřednictvím lodžií, balkonů, předzahrádek, nebo střešních teras. Budovy budou maximálně dvanáctipodlažní, a jsou stavěny s důrazem na členitost a asymetrii. V přízemí jsou nabízeny dokonce byty se zahrádkami.

Nové bydlení ve zcela moderní a stylově čisté zástavbě splňuje náročné podmínky pro současný život v metropoli. Projekt byl vytvořen s cílem nabídnout v centru města nové byty, po kterých obyvatelé Prahy již mnoho let volali. Nyní se sen stává skutečností.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist