Vlasy jako od kadeřníka

Toužíte po tom, mít účes jako od kadeřníka? Aby byly zdravě vypadající, lesklé a vyživené? Díky pravidelné a správné péči toho můžete jednoduše docílit. Vybavte se nejenom kvalitní vlasovou kosmetikou, ale také se zaměřte na správnou techniku pro umytí a myslete i na následné použití pečujících produktů.

Kvalitní vlasová kosmetika

Vhodně zvolené, a především kvalitní kosmetické produkty určené pro péči o vlasy jsou základ. Skvělou volbou je vlasová kosmetika Schwarzkopf, která vám poskytne všechny potřebné produkty od samotného mytí, přes následnou výživu, až po finální úpravu účesu. Zvolte si takovou, co bude vyhovovat vašemu typu vlasů a dopřejte jim to nejlepší.

Jak na správné mytí

Základním krokem je správná technika mytí. Ač se to může zdát jako banalita, nesprávnou technikou si můžete jen uškodit. Prvním krokem je důkladné rozčesání vlasů. Poté je potřeba je dostatečně opláchnout vodou tak, aby voda pronikla všude od kořínků až ke konečkům. Následně stačí malé množství šamponu (pro střední délku vlasů stačí velikost malého lískového oříšku) nanést do dlaní, rozetřít a pak pomalu a jemně masírovat pokožku hlavy. Poté šampon opláchněte a celý postup opakujte jen s tím rozdílem, že podruhé už stačí šamponu nanést jen minimum, bude totiž mnohem více pěnit. Následně vlasy jemně vysušte ručníkem a naneste třeba speciální olej, kondicionér nebo masku. Potom nechte ideálně volně uschnout na vzduchu nebo použijte fén na nižší teplotu.

Dopřejte vašim vlasům komfort

Poskytněte vašim vlasům něco speciálního v podobě vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která má v této oblasti dlouholetou historii. Vyzkoušet můžete vyživující séra, krémy na větší objem, kondicionéry nebo laky na finální úpravu účesu. Tato kosmetika je jednoduše skvělou volbou na cestě ke krásným vlasům.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist