Vstupte do magického světa se stavebnicí Lego Chima!

Vstupte do magického světa se stavebnicí Lego Chima!
5 (100%) 2 votes


Lego hry jsou pro děti výjimečné hlavně svými příběhy. Ani sám zakladatel dánské společnosti Lego si v roce 1932 nepomyslel, že se jeho stavebnice stanou hitem a budou oblíbené u dětí po celém světě. Může za to hlavně kreativní rozmanitost tematických řad. Lego, to není jen obyčejná stavebnice obsahující dílky ke složení. Lego je stavebnice s příběhem! Díky nim děti rozvinou nejenom jemnou motoriku, prostorové vnímání, ale i svou fantazii. Proto jsou Lego hry tak zábavné. Kromě barevných dílků nejrůznějších tvarů obsahují i figurky, které určují děj příběhu. Postav si hrad, zámek či jinou pevnost a odstartuj zápas mezi dobrem a zlem. Který hrdina bude ten tvůj?

jpeg

S Lego Chima za poznáním i zábavou!

Lego má spoustu tematických řad, s kterými si děti můžou hrát. Nabídka her pro kluky je velmi rozsáhlá. Lego Chima je stavebnice pro kluky, kteří milují fantasy příběhy. Ostatně, že je spíše pro kluky neznamená, že by si s nimi nemohla hrát dobrodružně založená malá slečna. Lego Chima vypráví příběh o zvířecích legendách, které žijí v Chima světě. Žije tam hned několik zvířecích kmenů – kmen škorpiónů, pavouků, goril, krokodýlů, lvů, orlů, vlků, havranů a jiné kmeny,  které kdysi žily spokojeně v míru. Přátelství se však změnilo v rivalitu a teď kmeny soupeří o získání magického prvku CHI, který je zdrojem života, zároveň však i nástrojem zkázy. Ve světě Chima najdete jak pravé a odvážné hrdiny, kteří se snaží magický prvek zachránit, avšak jsou tam i zlí padouchové, kteří chtějí prvek ovládnout a zneužít jeho magické vlastnosti ve svůj prospěch.

Prožij dobrodružství s Lego Chima

Stavebnice Lego Chima jistě upoutá pozornost všech malých kluků. Je vhodná pro děti již od 7 let. Děti tak vstupují do kouzelného světa, který nabízí spoustu nespoutaných možností. Stavebnicové dílky rozvíjí motoriku, prostorové vnímání i logické myšlení při samotném stavění. Příběh zase dětskou fantazii. Dítě vstupuje do vzrušujícího světa plného kouzel a magie a pomocí své vlastní představivosti si ho dotváří k obrazu svému. Rozhoduje o důležitých věcech – zvítězí dobro, nebo magický prvek Chi propadne padouchům? Tematická řada Lego Chima nabízí spoustu kvalitních stavebnic. Děti si tak mohou postavit pevnosti, bojová pole, i letadla a jiné stroje, které zvířecí kmeny ovládají. S Lego Chima budou spokojení nejen děti, ale také jejich rodiče, neboť nabízí kreativní zábavu plnou nových poznatků.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist