Výběr nejlepších plesových kabelek

Výběr nejlepších plesových kabelek
Ohodnoťte článek!

Kabelka tvoří neodmyslitelnou součást večerní róby. Jaké modely v posledních letech opanovaly módní žebříčky? Podívejte se na výběr těch nejlepších.

Hitem posledních let se bezesporu stala psaníčka, která je možné nosit v ruce. Jsou roztomilá a v ruce mnohem více výrazná. Takže se stala plnohodnotnými doplňky. O to více je potřeba věnovat čas jejich výběru.

Na barvě záleží

Více než kdy jindy teď záleží na barvě plesové kabelky. A to nejen na základní barvě, ale také na odstínu. Ten by se měl co nejvíce blížit barvě šatů nebo doplňků. Jestliže máte šaty nepříliš výrazné barvy, je možné z kabelky udělat středobod vašeho out-fitu a zvolit odlišnou barvu – i zde si ale dejte pozor, aby se barvy vysloveně netloukly.

Mezi tradiční barvy, které se stále drží mezi těmi top, patří také zlatí a stříbrná. Zlaté psaníčko na obrázku níže lze nosit v ruce nebo přes rameno – uvnitř psaníčka se skrývá ozdobný zlatý řetízek nahrazující popruh. Zapínání je na cvoček a uvnitř je navíc malá praktická kapsička třeba na lísteček do šatny nebo na drobnou hotovost.

dokonalazen.cz - novakabelka - cervencec 2013 - foto 1

Zlatou kabelku koupíte na Novakabelka.cz za 399 Kč

Čím delší, tím lepší

Všimli jste si, jak se v posledních letech kabelky prodlužují? Místo kulatých měšců tu máme kabelky tvaru extra dlouhého obdélníku. Důvod je nejen estetický, ale i praktický – kabelka stále působ decentním dojmem, ale pojme mnohem více věcí. A každá dáma ví, jak je složité naskládat všechno potřebné do tak malého prostoru.

Na co byste neměla zapomínat, jdete-li na ples? Do kabelky zabalte rozhodně lístky, základní doklady (občanka a případně řidičák), drobné na šatnu, peníze na útratu a na taxík, lesk na rty či jiná drobná malovátka, miniparfém a papírové kapesníčky. Od věci není také sbalit telefon a klíče (nebude-li na vás doma netrpělivě čekat partner nebo třeba rodiče)…

dokonalazen.cz - novakabelka - cervencec 2013 - foto 2

Stříbrnou kabelku koupíte na Novakabelka.cz za 249 Kč

Kůže na ples?

Není nezvyklé, že občas potkáme na plese dámu s koženou kabelkou. Ačkoliv to na první pohled může působit netradičně, je kůže vhodným materiálem. Důležité je však zvolit správnou velikost. S brašnou, do které se vejde celé kuře, příliš nezabodujete. Naopak decentní a elegantní kabelky miniaturní velikosti vypadají dobře i v kožené variantě. A jak se líbí vám?

dokonalazen.cz - novakabelka - cervencec 2013 - foto 3

Koženou kabelku koupíte na Novakabelka.cz za 1199 Kč

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist