Vyberte si drahé kameny pro zdraví podle znamení!

Vyberte si drahé kameny pro zdraví podle znamení!
Ohodnoťte článek!

Každý člověk věří v něco nadpozemského či magického. Věci mezi nebem a zemí rozhodně existují a ti, kdo tomu nepřikládají váhu, mají smutnější život. Ať už patříte k nevěřícím Tomášům, anebo jste od přírody optimisté, měli byste nosit polodrahokamy pro štěstí i zdraví podle data svého narození.

Ohnivá znamení potřebují zklidnit

Lidé spadající pod ohnivá znamení jsou spontánní a mnohdy nemají zábrany. V životě bývají úspěšní, ale přesto jednají s horkou hlavou. Beran, Lev a Střelec milují společnost a nechybí jim sebevědomí. Berani trpí bolestmi hlavy a migrénami, proto je pro ně vhodné nošení náušnic s ametystem, křišťálem a avanturínem. Lvi se potýkají s bolením zad, páteře a mívají problémy se srdcem. Těmto zrozencům pomůže řetízek se záhnědou, růženínem a turmalínem. Střelcovo slabé místo jsou nohy, ochranu tak nabídne tygří oko a hematit.

Máte hlavu v oblacích?

Ke vzdušným znamením patří Blíženci, Váhy a Vodnář a jedná se o velmi kreativní, všestranná a zvídavá stvoření. Není divu, že se často a rychle vyčerpají a potřebují posílit sebevědomí. Blíženci mívají trápení s končetinami a revma. Trn z paty jim vytáhne prsten s karneolem a azuritem. Váhám se nevyhýbají potíže s ledvinami a typickým pomocníkem je pro ně šperk se safírem. Od Vodnáře slyšíme stížnosti na lýtka, kotníky a křeče. Rozhodně by měli sáhnout po klenotu s granátem.

Jste ve vodě jako doma?

Vodní znamení jsou citlivá až přecitlivělá, emočně založená a nepředvídatelná. Řadí se mezi ně Raci, Ryby a Štíři. Zrozenci Ryb trpí bolestmi nohou, od nichž jim pomohou stříbrné náušnice – s pravou perlou. Štír je plný vášně a potýká se s obtížemi vylučovací soustavy a trpí infekcemi. Jeho ochráncem bude malachit, heliotrop nebo magnetit. Bolesti břicha a nevolnosti jsou typické pro Raka, sílu mu dodá ametyst a chalcedon.

Cítíte se nejlépe na zemi?

O zemských znamením se říká, že jsou zdrženlivá, stydlivá, ale přesto úspěšná a realistická. Za vše mluví spolehlivost Kozoroha, který bojuje celý život s chrupem a slabými klouby. Od nejhoršího ho odkloní malachitové náramky. Lidé narození v Panně se neobejdou bez trávicích neduh, ale naštěstí se nadopují energií z křišťálu a olivínu. Býci by si měli chránit hrdlo a krk, často je skolí angíny a ztráta hlasu. V tomto směru je spolehnutí na aragonit a akvamarín.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist