Vyberte si ty správné sandály a vyrazte do slunečného dne

Vyberte si ty správné sandály a vyrazte do slunečného dne
5 (100%) 1 vote

Konečně je jaro a my vytahujeme lehkou, otevřenou obuv z hloubi botníků. Každá žena by měla mít alespoň troje dámské sandály a stejný počet nazouváků, aby měla dostatek možností kombinací k sukním i kalhotám. Samozřejmě, i v létě upotřebíte baleríny, plátěnky a další uzavřené boty, avšak k nejčastěji obouvaným, zvláště v horkých dnech, patří nazouváky, pantofle, sandály a při volnočasových aktivitách vycházková nebo sportovní obuv.

Pokud jste si v loni nekoupila žádné nové, letos to určitě udělejte. V ideálním případě bychom měly každý rok odložit boty, které byly hitem před dvěma lety, své sezóny mají nenávratně za sebou a nahradit je novými.

Kdy nazout dámské sandály?

Obuv má skvělou vlastnost, že dokáže podtrhnout celkový ráz outfitu, jež jsme zvolily. Podíváme-li se na sandály, můžeme je rozdělit do několika skupin. Těmi jsou modely konkrétního roku, jež se něčím vymykají (např. vysokou podrážkou, látkovými květinami v oblasti nártu, výrazným šněrováním nahrazujícím klasické zapínání…), klasické typy, k nimž patří jednoduché sandály z kůže v různých tónech hnědé barvy, sandály na rovné podrážce a modely na různě vysokých podpatcích.

Klasické sandály se hodí při každodenním nošení, záleží jen na tom, zda zrovna k oblečení, jež jsme si pro daný den vybraly, ladí vyšší podpatky, nebo ne. U extravagantního typu bot je otázkou, zda je vhodné obouvat jej do zaměstnání. Záleží především na tom, jaký druh práce vykonáváme a zda nebudou např. na důležité schůzce s klientem působit příliš rušivě.

Stejně tak je důležité volit obuv dle toho, co budeme v daný den dělat. Procházka městem, kde je běžná dlažba, bude příjemná v sandálcích bez podpatků i s nimi, chystáme-li se ale do míst, kde jsou žulové kostky s mnoha škvírami, parku, určitě sáhněte po pohodlnějších bez podpatků.

Velkou výhodou tohoto typu obuvi je, že je příjemný na nošení, nesvírá nohu, jsou otevřené, a tím může chodidlo maximálně „dýchat“, ale také výborně drží na noze. Ženy, kterým v průběhu dne otékají nohy upřednostňují sandály, ale i nazouváky doplněné pružným materiálem přes nárt nebo nastavitelnou velikostí nártu díky zapínání, jež je na něm umístěno.

Nazouváky elegantní i sportovní

V městě i ve škole či práci můžete často potkávat dívky a ženy v nazouvácích. Tato obuv vyniká svou jednoduchostí a naprostou lehkostí. Dávno neplatí, že se nehodí do práce a měly bychom je nosit spíše na doma. V e-shopech, např. na webové stránce https://www.eobuv.cz/damske/nazouvaky-a-sandaly.html můžete najít páry, jež jsou elegantní, hravé, netradiční, sportovní, barevné, v přírodním pojetí a mnohé další.

K nazouvákům se nehodí jarní dlouhé pláště, ale ani pracovní kostýmky ať už kalhotové či se sukní, neoblékejte k nim ani společenskou róbu. Naopak trefu do černého uděláte, když si obléknete šortky, sukni, letní šatičky, tříčtvrteční kalhoty s topem, tričkem i nátělníkem…

Vyberte si pro letošní sezónu nové dámské sandály a nazouváky. Budete v nich chodit rády, spokojeně a především, vaše nohy se budou cítit komfortně i v parných dnech.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist