Vychutnejte si výtečné italské těstoviny, které jsou vyrobeny z nejlepších ingrediencí

Vychutnejte si výtečné italské těstoviny, které jsou vyrobeny z nejlepších ingrediencí
Ohodnoťte článek!

Potrpíte si na kvalitním jídle a pití? Jste milovníci těstovin a všeho dalšího, co se pojí k Itálii? V tom případě byste neměli minout chuťově výborné italské těstoviny, které si můžete zakoupit na stránkách Foodparadise.cz. Jsou vyráběny dle osvědčené italské receptury a jsou ozdobou a vynikajícím obědem či večeří v každé rodině.TGOP_GOP252

Potěcha pro chuťové pohárky i oči

Která hospodyňka by nevyhledávala pokrmy, jež jsou rychle připraveny, jsou vzhledově povedené a především chutnají malým i velkým? Ať už upřednostňujete jemnou chuť, nebo si rádi dopřejete pálivý a štiplavý ráz jídla, kvalitní těstoviny a pesta v mnoha variantách vám nabídnou to pravé.

Líbit by se vám mohly např. vaječné těstoviny Tagliatelle special editon. Jde o ručně vyráběné vaječné těstoviny, které jsou připravovány podle staré rodinné receptury. K výrobě je používána tvrdá pšenice a čerstvé vejce, což zaručuje jejich krásnou barvu i příjemnou tuhost. Těstoviny jsou sušeny v místnosti s kontrolovanou teplotou a jejich hrubší povrch umožňuje, aby omáčka či pesto hezky ulpěly na povrchu.

Máte rádi špagety? Nebo možná vaše děti je upřednostňují před všemi ostatními těstovinami. I ty si můžete na Foodparadise.cz koupit. Jde o bezlepkové těstoviny spaghetti ze 3 druhů mouk. Výborná volba pro všechny, kdo musí držet bezlepkovou dietu. Jsou vyrobeny z kukuřičné, cizrnné a rýžové mouky.

Abychom nezapomněli na pestrost barev a lákavý vzhled, uveďme pesta, která těstoviny oživí a dodají jim tu správnou eleganci. Žádaná a osvědčená je kupříkladu omáčka na těstoviny O Magazin, kterou právě teď koupíte se slevou 10%. Jde o rajčatovou omáčku se zeleninou, která je vyráběna z lokálních surovin od malých pěstitelů. Hodí se jak na těstoviny, tak na noky, lasagně, maso, ryby i zeleninu. Doma se vám jistě neztratí.

Chutnat vám bude jistě i bazalkové pesto Alla Genovese. Bylinky jsou obohaceny olivovým olejem, což zaručuje jemnou chuť a krásnou vůni.

Nechte se okouzlit italskými těstovinami a lahodným pestem. Uvidíte, že se stanou žádanou pochoutkou jak při sváteční, tak obyčejné tabuli.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist