Využijte podzimní večery ke studiu cizích jazyků

Využijte podzimní večery ke studiu cizích jazyků
Ohodnoťte článek!

Využijte podzimní večery ke studiu cizích jazyků

Léto je nenávratně pryč, a ačkoliv venku je stále příjemné počasí na výlety do přírody, je pomalu, ale jistě čas zamyslet se nad tím, jak budeme trávit volný čas v období chladných podzimních a zimních dnech. Spousta žen využívá tento čas k navštěvování nejrůznějších kurzů a sportovních center. Volný čas strávený sportováním pomůže dokonale člověku vyčistit si hlavu a současně člověk udělá něco pro své zdraví.

Často podzimní večery využíváme rovněž k přihlášení se do nejrůznějších kurzů. Podzim je také ideální dobou pro oprášení jazykových dovedností. Ovládat alespoň jeden světový jazyk na slušné úrovni je dnes téměř nutností. Kdo ovládá angličtinu či němčinu má také často možnost získat perspektivnější zaměstnání. To je zejména jedinečná příležitost pro ženy, které nechtějí být finančně závislé na svých partnerech.

V Jazykové škole Brno máte nyní jedinečnou možnost naučit se velmi dobře ovládat angličtinu, němčinu, španělštinu i francouzštinu. Jako bonus nabízí také kurzy češtiny pro cizince. Zejména kurzy angličtiny Brno mohou navštěvovat jak úplní začátečníci, tak pokročilý. V kurzech konverzace máte jedinečnou možnost si jednou za týden pohovořit s rodilým mluvčím. Jazykový servis Hope nabízí jazykové kurzy jak pro veřejnost, tak pro firemní účely. Kurzy pro veřejnost jsou konány v malých skupinkách do deseti studentů, díky čemuž lektoři mohou věnovat patřičnou pozornost každému studentovi.

Nevyhovuje Vám skupinová výuka jazyků? Nevadí. Domluvit si zde můžete také individuální výuku. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na této webové adrese: www.jazykovyservis.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist