Vyzkoušejte Reiki a vylečte svou duši

Reiki má původ v Japonsku a jedná se o léčitelskou metodu, která vychází z východních filozofií. Jejím zakladatelem je Mikao Usui, který objevil klíč k léčení. V těle člověka existují centra čaker a drah, kterými proudí energie. Zdravý a vitální člověk, má čakry vyrovnané. V opačném případě, je třeba se začít léčit.

Naučte se léčit díky škole Reiki

Škola Reiky vám umožní umět začít léčit. Pokud budete mít zájem, máte příležitost absolvovat dálkové kurzy esoteriky, které vám pomohou najít sama sebe, rozvinout své duchovní schopnosti, vědomí a zkvalitnit váš život. Budete moci klidně spát a celkově získáte harmonii vaší duše. Naučte se léčit sami sebe i druhé.

Dobrá dostupnost kurzů

Pokud byste si rádi udělali kurz, tak jej lze pohodlně absolvovat ve škole Reiki Prostějov. Dost možná je pro vás Prostějov z ruky, a tak škola Reiki dává možnost studovat i dálkově. V základním kurzu se seznámíte s bezpečnou prací s Reiki, čakrami, aurou a meridiány. Dostanou se vám podrobná 132 stránková skripta.

Budete-li se chtít dostat dál, tak máte možnost stát se učitelem Reiki. Veškeré informace naleznete na stránkách esoterické školy Shamballa. Naučte se i vy zharmonizovat svou duši. Možná si ani neuvědomujete to, jak moc je to pro každého z nás důležité. Člověk pro sebe dělá spousty věcí, ale velmi často zapomíná na to, co je opravdu důležité a pomáhá.

Pracujte s duchovní energií

Díky kurzům vám budou tyto schopnosti, které jsou staré jako lidstvo samo, navráceny. Postarejte se o svůj duchovní rozvoj. Vyberte si  kurz, který pro vás bude zajímavý. Všechny je lze studovat dálkově. Rozhodnete-li se pro studium, obdržíte diagnostiky čaker a auru s automatickou kresbou, kdy uvidíte váš stav před kurzem a po kurzu. Ke každému placenému kurzu získáte možnost rozšířeného kurzu zdarma. Konzultace a poradenství je součástí a je garantována prestiž.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist