Vzdělávání pro pedagogické i sociální pedagogy

Vzdělávání pro pedagogické i sociální pedagogy
Ohodnoťte článek!

Vzdělávání pro pedagogické i sociální pedagogy

Podařilo se Vám najít práci svých snů ve školské sféře, avšak podmínkou přijetí bylo, že si doplníte své dosavadní vzdělání o další vzdělání určené pro pedagogické pracovníky? Pak toto doplňující vzdělání můžete absolvovat ve Vzdělávacím centru Seduca, které své kurzu uskutečňuje v Brně, ve Žďáru nad Sázavou a v Havlíčkově Brodě.

Kurz dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků je organizován zpravidla pro pedagogické pracovníky jednoho konkrétního vzdělávacího zařízení. Obvykle se pak kurz uskutečňuje v prostorách školy, která chce tento kurz svým zaměstnancům nabídnout. Výuka probíhá formou seminářů, které by měly být v rozsahu šesti až osmi vyučovacích hodin.

V jakou konkrétní dobu se kurz uskuteční, si volí samotné pedagogické zařízení podle svých možností. Vzdělávací centrum Seduca nabízí také realizaci kurzů pro pedagogické pracovníky, které nemá zařazeny do své nabídky. Vámi požadované kurzy je možné upravit tak, aby odpovídaly požadavkům MŠMT.

Vzdělávací centrum Seduca nenabízí však pouze toto zmiňované doplňující vzdělání pro pedagogiky, ale také další kurzy, mezi kterými naleznete například kurzy pro sociální pracovníky, rekvalifikační kurzy či kurz první pomoci. Vzdělávací centrum Seduca připravuje rovněž jazykové kurzy.

Vzdělání pracovníků v Sociálních službách uskutečňuje Seduca v rámci celé České republiky. Také tento kurz se uskutečňuje v rámci seminářů. Obvyklá doba konání je od 9.00 – 15.00, avšak tuto dobu lze uzpůsobit Vašim časovým možnostem. Bližší informace k jednotlivým kurzům objevíte na této webové adrese: www.seduca.cz/kontakt. Informace nejen ke vzdělávání v sociálních službách Vám ochotně poskytne rovněž paní Jaroslava Slaná.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist