Zahradnictví Pragoflora vám vytvoří zahradu, o které jste snili!

Zahradnictví Pragoflora vám vytvoří zahradu, o které jste snili!
Ohodnoťte článek!

Většina mužů sní svůj sen o rodinném domu, který si jednou postaví. Ženy, jako ty křehčí a citlivější, tíhnou k zahradě, kytkám, stromům a možnostem, které zahrada nabídne celé rodině pro zábavu, relax i užitek.

Jestliže vás také zajímá realizace zahrad, chcete to nej, abyste v ní našli měli všechno, co očekáváte, obraťte se na zahradnictví Pragoflora. Ochotně vám poradí, pomůže, vaši zahradu zrealizuje od základů po finální podobu a to vše pod vaším dohledem.

Rozhodnutí je plně na vás

Aby vám okolí domu naprosto vyhovovalo, je důležité, abyste si nejdříve rozmysleli, jakou část zahrady chcete “obětovat“ praktickému užívání, jakou zábavě pro děti a jakou relaxační zóně. Samozřejmě, kteroukoli ze jmenovaných zón je možné vypustit dle vašich potřeb.

Pak už nezbývá než pozvat společnost Pragoflora, která vyslechne vaše přání a následně vám vytvoří návrh, jak by mohla zahrada vypadat. Realizace zahrad zahrnuje:

  • soukromé zahrady
  • střešní zahrady
  • interiérovou zeleň
  • firemní a bytové areály
  • veřejnou zeleň

Nechte si zahradu nejdříve navrhnout

Abyste měli ucelený náhled na vzhled domu se zahradou, je velmi přínosné nechat si vypracovat projekci a návrh zahrady. Tak dostanete realistický náhled na váš pozemek a to, jak bude ve finále působit. Zahradnictví Pragoflora tohle vše umí a jejím dílem jsou příjemné, útulné, účelné a různé okrasné zahrady dle přání klientů.

Spolehlivé služby i do budoucna

Budete-li mít zájem, nejenže pro vás zahradu založí, ale bude se o ni i nadále starat. To znamená, že odstraní nežádoucí plevel, posekají trávu, artikulují, prořežou dřeviny, jež si to budou vyžadovat, vytvarují živé ploty, vykácí nemocné nebo nechtěné stromy, pohnojí trávu i keře či stromy a postarají se o kompletní údržbu, kterou zahrada nutně vyžaduje.

Pokud vás zaujaly realizace zahradnictví Pragoflora, více informací najdete na webových stránkách www.pragoflora.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist