Zajímavosti ze světa erotických pomůcek

Zajímavosti ze světa erotických pomůcek
5 (100%) 1 vote

Oblast erotických pomůcek je doopravdy široká a navíc má pestrou historii. To mimo jiné znamená, že existuje mnoho zajímavých informací, které vás možná překvapí.

Erotické pomůcky a některé zvláštnůstky

Ačkoli byla lidská sexualita dlouhou dobu tabu, erotické pomůcky jsou nedílnou součástí historie. I když spíše té skryté. V každém případě lze dnes naštěstí o této oblasti mluvit a psát zcela otevřeně, proto se můžeme podívat na některé zajímavosti, které se jí týkají.

  • První stopy používání vibrátorů lze nalézt ve starověkých textech. Tehdy se pochopitelně ještě jednalo o nevibrující dilda. Nicméně si s nimi zřejmě užívaly ženy (a možná nejen ženy) ve starém Egyptě, Řecku i Číně. Vibrátory tedy mají několikatisíciletou tradici!
  • Rovněž afrodiziaka mají dlouhou historii a používají se odnepaměti. Některé z nich, např. Španělské mušky, jsou používány i na počátku třetího tisícletí. Když si prohlédnete aktuální nabídku sexshopu Erodream.cz, zjistíte, že dnes existují v obrovském množství variant.
  • Kondom je nejčastěji spojován s ochranou proti nechtěnému početí i s ochranou zdraví, ovšem v tom se jeho funkčnost nevyčerpává. Pokud se totiž podíváte na přehled kondomů, narazíte i na vroubkované a aromatické varianty, které slouží ke zvýšení rozkoše.
  • Někdo má doma kostlivce ve skříni, jiný tam schovává nafukovací pannu. Věděla jste ovšem, že jsou zcela běžně k dostání i nafukovací panáci? Jestliže vás tedy živí partneři neuspokojují, možná je načase uvažovat o umělé alternativě, která vám splní jakákoli přání, a to bez řečí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist