Zazařte na soutěžích v požárním sportu s povedenými dresy pro hasiče

Zazařte na soutěžích v požárním sportu s povedenými dresy pro hasiče
Ohodnoťte článek!

Požární sport v posledních letech nabral na popularitě, což je jenom dobře. Je skvělé, že se tolik lidí zajímá o hasičství. Z některých se pak vážně stávají profesionální či dobrovolní hasiči a ti ostatní aspoň mají dostatek pohybu.

Hasičský sport slouží k tělesné přípravě příslušníků hasičských záchranných sborů. Pořádají se v něm mistrovství Evropy, olympiády i mistrovství světa. Nicméně i týmy, které soutěží jen v rámci okrskové ligy, potřebují vlastní hasičské dresy. Kvůli vzezření i praktičnosti.

Oblékněte se stejně jako profesionální hasiči

Na dresy a týmové oblečení pro hasiče se v ČR specializuje výrobce sportovního oblečení DDsport. S předními hasičskými kluby konzultuje střihové provedení, výsledkem jsou tedy dresy, které nebrání pohybu hasiče, ale naopak jej v typických pohybech podporují. Na výrobu používá osvědčený materiál DDUNI, jenž je funkční a odolný proti namáhání.

Dresy jsou navíc dostupné v široké škále velikostí, u DDsport se obléknou ti nejmenší hasiči, kteří sotva utáhnou hadici, ale i ti nejstatnější, co by dokázali vytáhnout člověka z hořícího domu.

Buďte originální s vlastním designem

Chcete-li se od ostatních týmů na soutěži odlišit, vymyslete si vlastní dresy pro hasiče s originálním potiskem. Barvám se meze nekladou, textům a vzorům také ne. Oslovte sponzory, kteří vám část zafinancují, a výměnou na dres umístěte jejich logo.

Typicky se na hasičské dresy používají barvy ohně – červená, oranžová, žlutá, čerá. V referencích DDsport však můžete zhlédnout i fotografie velmi povedených dresů v modrých nebo zelených barvách. A kdyby vám náhodou o úplnou originalitu až tak nešlo, vyberte si z připravených návrhů. Můžete je ozvláštnit třeba o vlastní text.

S fluo potiskem 100% zazáříte

DDsport nabízí na dresy také fluo potisky, s nimiž budete 100% nepřehlédnutelní. Můžete si vybrat fluo zelenou, žlutou, oranžovou, růžovou, červenou, fialovou nebo modrou.

Tip: Máte představu, ale nedokážete ji graficky ztvárnit? Tým grafiků DDsport je připraven k vašim službám.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist