Zkroťte nepříjemnou alergii s pomocí antihistaminik

Zkroťte nepříjemnou alergii s pomocí antihistaminik
5 (100%) 2 votes

V dnešní době má alergii stále větší část populace. Je jedno, jestli je pacient dítko, nebo starší člověk, toto onemocnění se nevyhýbá žádné věkové skupině. V případě, že se objeví příznaky alergie, je nutné zjistit, o jaký typ jde. Vyšetření je poměrně rychlé, nebolestivé, v případě, že jde o běžnou formu, přijde se na ni během pár dnů.

By: pwiwε

Léčba alergie (http://www.analergin.cz/lecba-alergie/) je naštěstí poměrně úspěšná. Pacient má na výběr z několika léků, které může užívat. Jde o skupinu antihistaminik. Léky na alergii jsou jak na předpis, tak volně dostupné.

Jaký lék si v lékárně z široké nabídky vybrat

K těm volně dostupným, účinným a populárním patří např. léky Analergin. Pomohou vám od nepříjemných projevů alergie, jako je senná rýma, chronická kopřivka nebo přetrvávající alergická rýma, rychle a spolehlivě. Mohou jej užívat jak dospělí, tak děti od 6 let věku. Pokud by vám však nebylo lépe do 7 dnů, vyhledejte lékaře, aby zjistil příčinu.

Snažte se předcházet příznakům alergie

Jestliže víte, že jste alergičtí např. na pyl, měli byste se vyhýbat místům, kde hrozí, že s ním přijdete do kontaktu. Je tedy nesmysl jít na louku v době, kdy vše kvete. Pokud se místu nemůžete vyhnout, např. vám kvete lípa před domem, měli byste dle míry alergie nasadit léky buď před kvetením, pokud máte lehčí formu, postačí v době, kdy zjistíte, že strom kvete.

Další z mnoha častých alergií je alergie na prach nebo roztoče. Je důležité udržovat v čistotě postel, mít kvalitní vysavač a pokud možno matrace jednou týdně vysát. V těžších formách alergie je nutné např. denně převlékat polštář, ideální je mít dva a střídat je.

Pokud zjistíte, že trpíte alergií, nepanikařte. Většinou jde o velmi snadno léčitelnou nemoc, např. u pylové alergie vás budou příznaky trápit několik týdnů nebo měsíců v roce. Alergii denně zvládá mnoho z nás a naučíte se s ní žít i vy. Sice trochu omezuje, ale je spousta jiných, mnohem horších a závažnějších onemocnění.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist