Znáte mikroflanelové povlečení? Seznamte se, prosím

Také patříte k ženám, které dbají na to, aby všichni rodinní příslušníci ulehali do svých postelí rádi a cítili se v nich příjemně? Pokud ano, pořiďte celé rodině mikroflanelové povlečení. Je krásně hřejivé, což je ideální právě nyní v chladných měsících, a na dotek je heboučké pro děti i dospělé.

Přednosti stále oblíbenějšího mikroflanelu

To, proč mladá i starší generace čím dál častěji vyhledává povlečení mikroflanel, má své odůvodnění. Nejpodstatnějšími přednostmi tohoto materiálu jsou jeho hřejivost a hebkost. Dalším kladem je pak naprosto jednoduchá údržba – stačí jej bez obav vyprat, jak jste zvyklí, uschne v průběhu pár hodin a příjemné je i to, že jej nebudete muset žehlit, přitom nehrozí pokrčený vzhled.

Důležité je říci, že existuje také materiál mikroplyš. Rozdíl mezi mikroflanelem a mikroplyšem není znatelný na pohled, ale při prvním doteku – mikroflanel je mnohem hebčí a hřejivější díky větší hustotě chloupků.

Co se týče designové stránky, na výběr je z mnoha vzorů a stylů. Ať už máte rádi klasické motivy, pestrobarevnost, nebo naopak moderní pojetí a extravaganci, určitě si vyberete ten správný model. Praktické je i oboustranné povlečení, díky kterému získáte 2 různé vzhledy v jednom.

Co by vám nemělo chybět

Abyste byli plně spokojeni a v posteli se cítili královsky, zakoupit se dají také prostěradla mikroflanel, jež pocit tepla a pohodlí ještě znásobí. V e-shopu RodinneBaleni.cz je nyní můžete najít se slevou až 62 %. Rozměrově vám zajisté vyhoví, prodávají se ve ctyřech variantách – 140 × 200 cm, 180 × 200 cm, 220 × 200 cm a 90 × 200 cm.

Pro chvilky strávené na gauči či v křesle oceníte hřejivou schopnost, jíž vám zajistí deka mikroflanel. Tyto deky jsou k dostání jak v jednobarevných provedeních, tak vícebarevné, nebo elegantně působící s lemováním beránkem. I tady jsou nyní ceny velmi příjemné, slevy dosahují výše až 60 %.

Nakupte sobě nebo svým nejbližším deku či povlečení, do něhož budou rádi ulehat. Jde rovněž o skvělé náměty na dárky, které jsou nejen praktické a každý je využije, ale i hezké a zajímavé.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist