Znáte už titanové hodinky? Jsou bezalergické a stylové


Investici do kvalitních hodinek si řada zákazníků pečlivě rozmýšlí. Jejich rozhodování zahrnuje i hodnocení použitých materiálů při výrobě hodinek. Možná si kladete stejnou otázku jako mnoho dalších nerozhodných zákazníků, která zní: Chcete nosit ocel nebo titan na vaší ruce?

Screenshot - 13.9.2014 , 15_01_47

Stejně jako každý materiál, tak i ocel má své výhody a nevýhody. K oceli se obracejí spíše ti, kteří potřebují cítit váhu masivní časomíry na zápěstí. Nehodí se však pro citlivější jedince, kteří jsou náchylnější k alergiím na kovy. Zejména při působení okolních vlivů mohou tuto přecitlivělost na kovový materiál umocnit. V takovém případě volte spíše titan, který spojením své vysoké odolnosti, lehkosti a elegantnímu vzhledu slouží již dlouhou dobu jako ideální materiál pro výrobu jedinečných hodinek.

Stylové titanové hodinky od firmy Boccia, která se stala průkopníkem ve výrobě hodinek z titanu, jsou toho důkazem. Na rozdíl od oceli jsou titanové hodinky velice lehké, takže je na ruce prakticky necítíte. Zároveň postrádají chlad, který může být nepříjemný po ránu, když si hodinky nasazujete.

Pánské hodinky z titanu Boccia Titanium 3548-04 představují určitou klasiku, která se hodí jak pro formálnější příležitosti, tak i pro běžné nošení. Klasicky vzhlížející ciferník s titanovým pouzdrem efektivně doplněný titanovým tahem splňují požadavky na styl a navíc nezpůsobují alergie.

Screenshot - 13.9.2014 , 15_01_56

Pro svou odolnost jsou titanové hodinky od firmy Boccia vhodné také pro sport. Tomu je věnována celá stejnojmenná modelová řada, kde jsou například hodinky Boccia Titanium 3762-03, doplněné chronografem a vysokou odolností proti vodě, ideálním doplňkem při sportovních aktivitách. Zejména zde, při působení nepříznivého vlhkého ovzduší a vyšší produkci potu, se umocní kladné vlastnosti titanu, který je protialergenní.

Přestože je titan znám svou vysokou tvrdostí, titanové hodinky jsou poddajné a zároveň vysoce odolné proti mechanickému poškrábání. Jejich popularitu zvyšuje zejména vysoká životnost, kterou ocení zejména ti, kteří si hodinky kupují jako dlouhodobou investici.

Luxusnější model představují díky neotřelému a elegantnímu vzhledu titanové hodinky Skagen Aktiv SKW6010.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist