Znáte vtipná body s potiskem? Vyberte si to nejvýstižnější právě pro vaše miminko.

Znáte vtipná body s potiskem? Vyberte si to nejvýstižnější právě pro vaše miminko.
3.7 (73.33%) 3 votes

Očekáváte narození vytouženého děťátka? Nebo je v očekávání vaše kamarádka či sestra? V tom případě můžete miminku koupit krásné a originální body s potiskem, které ho vystihne, nebo charakterizuje celou rodinku.bodycko-budu-rybar-jako-tatka

Body může být originální dárek do porodnice, pro první návštěvu, kdy se s maličkým setkáte, ale i k prvním narozeninám nebo jiným významným událostem.

Oblečení, které nesmí chybět

Jestliže už děti máte, jistě víte, jak je někdy těžké udržet je bez holých zad a bříška. Právě body jsou výborným řešením. Jednoduše je mezi nožičkami zapnete a máte vystaráno. Spojit užitečné s originálním umožňuje právě vtipné body.

Zvolit můžete např. body s nápisem „Maminčin a tatínkův dáreček“, „Vítěz v plavání“, „Budu silák jako táta“, „Můj táta je kamioňák“ a mnohé jiné. Nechybí hezké a výstižné obrázky, které ještě umocňují sílu nápisu.

Navrhnout a objednat můžete i body s vlastním potiskem. Jestliže máte svůj originální nápad, můžete společnost kontaktovat a zadat jim nápis či obrázek a těšit se na jeho reálnou podobu. Příjemné je i to, že pokud si objednáte tři body, získáte dopravu zdarma. Ke každé objednávce získáte dárek zdarma.

Bezpečné stolování s bryndáčky

Pořídit můžete nejen body se jménem nebo jiným nápisem, ale i netradiční bryndáčky. Váš drobeček tak bude jíst v bryndáčku s kravatou, motýlkem, nebo třeba nápisem „Chceš se vyspat? Tak mě nakrm!“.  Ať už chcete obdarovat holčičku nebo kluka, zajisté si vyberete.

Navštivte internetové stránky Boody.cz a přesvědčte se sami o pestrosti a rozmanitosti nabízených body i bryndáčků. Uvidíte, že obdarovat maminku v porodnici něčím originálním je jednoduché i cenově přijatelné. Vykouzlíte úsměv na tváři nejen jí, ale celé rodině a přitom věnujete praktickou věc, kterou rodiče skutečně ocení a neodloží ji do skříně.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist