Zútulněte si váš domov. Rychle a za pár korun!

Zútulněte si váš domov. Rychle a za pár korun!
5 (100%) 1 vote

Co nám dala a vzala pandemie koronaviru? Spoustě z nás ovlivnila striktní opatření týkající se koronaviru nejen soukromé, ale i pracovní životy. Nejenže nám přibylo spoustu starostí s učením našich školáků, shánění hlídání v době zavřených školek a celospolečenské paniky také nebylo jednoduché.

Volno v zaměstnání nám naopak dalo příležitost trávit více času doma, se svou rodinou a užít si velmi nezvyklé jaro v okruhu našich blízkých. Jelikož spousta z nás nebude mít v létě příležitost si vybrat dovolenou, nebo nebudeme mít na dovolenou v povolených oblastech peníze, protože z ošetřovného jsme nestihli na dovolenou u moře našetřit, nezbývá nám nic jiného, než si léto užít v České republice v kempech, u rybníků anebo doma na zahradě u bazénu.

Spousta z nás využila pobyt doma k důkladnějšímu jarnímu úklidu, a také jsme se pustili do předělávání našich domácností. V rámci běžného hektického rodinného života většinou ani nestíháme registrovat, že nám domácnost trošku sešla, ale nyní když bylo více času, jsme zjistili, že by bylo fajn si to doma trošku zútulnit.

Šetříte, abyste byli připraveni na případnou druhou koronavirovou vlnu, kterou nás straší odborníci? Nevadí i tak lze domácnost zútulnit rychle, vkusně a za pár korun.  Můžeme například vymalovat, to je záležitost pár stokorun, pokud jste alespoň trošku manuálně zruční.

Nebo stačí přikoupit pár nových polštářků a přehozů do obývacího pokoje a za cenu kolem dvou tisíc korun tak změníte design celé místnosti.

Na internetových stránkách vopi.cz například seženete velmi levně kusové koberce a běhouny, které vám pomohou místnost opticky rozdělit, navíc koberce díky své měkkosti a nadýchanosti obývací pokoj pocitově „ohřejí“ i o několik stupňů. Je jen na vás, zda běhounem designově místnost doladíte, anebo si pořídíte nějaký z moderních koberců s geometrickými tvary, který sám o sobě bude dominantou místnosti.

Děti také tráví více času doma a určitě jim měkký kobereček na válení, poslouchání muziky, či na skákání panáka, přijde vhod. Dětské koberce jsou vyrobeny z nezávadných materiálů a jsou lehce udržovatelné, protože co si budeme povídat, dětský pokoj je místo, kde vylité pití a drobečky nejsou výjimkou.

Při zútulňování domu či bytu si nezapomeňte uklidit také na balkóně, nebo na terase. Jen v klidném, čistě uklizeném, příjemném prostředí si budete moci večer dát sklenku vína a odpočinout si. Už vás nebaví studené a okoukané dlaždice? Podívejte se na https://www.vopi.cz/umely-travni-koberec-venkovni.html, kde seženete za velmi dobrou cenu venkovní travní koberce. Když si k tomu na balkón do truhlíku zasadíte pár kytiček, pořídíte tlumené osvětlení a pohodlné venkovní posezení, budete si připadat přírodě blíže. A taková večeře pod hvězdami a při svíčkách vám pomůže na koronavirus zapomenout.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist