Bílé zuby nade vše

Bílé zuby nade vše
Ohodnoťte článek!

Pijete hodně čaje a kávy či hodně kouříte? Pak vás jistě trápí „zašedlé zuby“ od těchto lahodných nápojů. Či se vám na zubech objevily pigmentové skvrny, kterých se každodenním čištěním zubů nemůžete zbavit? Bojujte proti těmto neduhům a zajděte na dentální hygienu. Její součástí je totiž i bělení zubů, díky kterému budou veškeré tmavé skvrny odstraněny.

Bělení zubů Praha naleznete u renomovaného privátního stomatologického centra Prague Dental Clinic. Po vyšetření zubařem, který vyloučí možnost kazů nebo zánětu ve vašich dásních, vám tento odborník doporučí vhodný způsob bělení zubů vám na míru. Někdy je třeba před samotným bělením odstranit také případný zubní kámen hygienistkou. Samotné bělení zubů se pak provádí v ordinaci nebo doma. Ordinační jednorázové bělení využívá akcelerační lampu, doma lze naopak aplikovat bělící gel, který se v nosičích nasazuje na zuby dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Na jednotlivě šedavě zbarvené zuby se dá také do samotného zubu vložit speciální bělící vložka, která po dobu jednoho týdne působí na zub a poté se vysune. Zub je následně uzavřen pryskyřičnou výplní.

Bělení zubů se stává stále více oblíbenou a vyhledávanou službou nejen zubní kliniky Praha. Dentální hygiena Prague Dental Clinic je pouze jednou z mnoha služeb, které klinika nabízí. Naleznete zde i ortodoncii, implantologii, paradontologii, stomatochirurgii, dětskou stomatologii a protetiku. Samozřejmostí je provádění zákroků v lokální anestezii nebo analgosedaci v závislosti na rozsahu výkonu. Služby jsou tedy komplexní se zaměřením na estetickou stomatologii.

Pokud si tedy přejete mít krásný úsměv plný bílých zubů, neváhejte kliniku navštívit. Na oficiálních internetových stránkách www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/ naleznete informace týkající se dentální hygieny i další potřebné kontakty důležité k objednání. Udělejte první krok, objednejte se na vstupní vyšetření a nechte si doporučit vhodný typ bělení zubů nebo odstranění pigmentací od zkušeného odborníka. A pak už jen okouzlujte novým úsměvem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist