Nejžhavější trendy: V čem zazáříte?

Na každém začátku sezóny napjatě čekáme, s čím zase módní návrháři přijdou. A letos se jim to teda opravdu povedlo. Ať už nosíte jakoukoliv velikost, hity této sezóny vám budou zaručeně slušet.0885935769235-guess-swsg5051460_cement-bia_y-ap-001

Zimní trendy, které vám nesmí uniknout

  • V létě panovala hippie móda a některé kousky z letního šatníku užijete i v zimě. Sedmdesátá léta jsou stále v kurzu, takže oprašte rodinné módní poklady a nebojte se je s pýchou nosit – originál je totiž lepší než kopie v obchodech!
  • Velký comeback hlásí denim ve všech podobách. Ať už v podobě džínových košil nebo třeba džínové sukně, denim je zkrátka zpět. Pokud ale hledáte pořádnou pecku, vsaďte na zvonové kalhoty s vysokým pasem – ty jsou jako pocta sedmdesátkám jasnou módní trefou do černého.
  • Pokud neholdujete zvonáčům a sedmdesátky vás už vůbec neberou, možná vás potěší, že boyfriend džíny slaví úspěch i tuto sezónu. Mějte ale na paměti, že sluší spíše ženám s úzkými boky a chlapeckou postavou. Kila vám opticky rozhodně neuberou.
  • A jak to je s módními doplňky? Ty se nosí kožené a v přírodních barvách. Velkým hitem jsou již od léta třásně – pokud si hned netroufáte na trendy kabelku, skvěle vypadají i na dámských botách. Hitem jsou také copánky, peří ve vlasech a květinové čelenky.
  • Aktuální sezóna je ve znamení ženské smyslnosti, takže kousek, který by ve vašem šatníku neměl chybět je… áčková sukně! Vyzkoušejte délku ke kolenům nebo lehce nad kolena. A rozhodně vsaďte na tu do pasu! Chcete přeci zdůraznit svou ženskou siluetu.
  • A jsme zase zpátky u těch sedmdesátek – když přijde řeč na tuniky a halenky, inspirace v této divoké éře je zcela zřejmá. Výšivky, zvonové rukávy, krajkové detaily – to jsou drobnosti, které každou halenku povýší na ultra módní kousek.

V čem budete brázdit jarní ulice vy?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist