Zaměřeno na kabelky. Jaká vám opravdu vydrží?

Kabelky a boty – typická ženská vášeň, kterou muži nikdy nepochopí. Zatímco muži si vystačí s teniskami a batohem, my ženy potřebujeme hned několik kabelek a každou nosíme k jiné příležitosti. Přesto má každá z nás tu jednu oblíbenou, kterou nosíme nejčastěji.

foto1

Když naše favoritka vypoví službu

Zamilovanou kabelku nosíme skoro každý den a dáváme jí pořádně zabrat. A když po nějaké době doslouží, čeká nás těžký úkol – najít další perfektní kabelku. Chcete, aby vaše nová kabelka vydržela mnoho let, a vy jste nemusela za pár měsíců shánět další? Pak je třeba při jejím výběru dbát nejen na velikost a barvu, ale hlavně na její materiál.

Foto2

Kůže: Materiál, který vydrží?

Pokud hledáte vysokou kvalitu, eleganci a nadčasový styl, pak investujte do kožené kabelky. Vyšší pořizovací cena se vzhledem k dlouholeté životnosti rozhodně vyplatí. A navíc máte jistotu, že nikdy nevyjde z módy.

Tip: Obrovský výběr italských kožených kabelek najdete na novakabelka.cz!

Aby vám kožené kabelky sloužily mnoho let, je samozřejmě nutné o ně řádně pečovat. Čím lépe se o ni budete starat, tím déle vám budou sloužit. Máme pro vás pár tipů, kterými zajistíte kožené kabelce tu správnou péči:

  • Před prvním použitím kabelku důkladně naimpregnujte. Impregnace kabelku ochrání před mastnotou, vlhkostí i nečistotami. Kůži navíc vyživuje a postará se o její vláčnost. Impregnace ale není trvalá, proto nezapomeňte nanesení přípravku pravidelně opakovat.
  • Čas od času je třeba nanést speciální vyživující přípravky. Nejlépe se osvědčily krémy a impregnační tuky.
  • Každou nečistotu co nejdříve vyčistěte. Ohmaty, barevné skvrny od oblečení a odřeniny pečlivě vyčistěte čistící pěnou anebo speciální čistící gumou. Kabelku nakonec vždy vytřete do sucha.

Zajímají vás další tipy? Přečtěte si podrobný návod na péči o koženou kabelku.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist