Potřebujete bydlení v Praze? Zkuste třeba pronájem bytu 2+1 Praha 5

Potřebujete bydlení v Praze? Zkuste třeba pronájem bytu 2+1 Praha 5
Ohodnoťte článek!

Sehnat bydlení v Praze není vůbec snadné. Problém je s pronájmy i koupí. I přestože jsou ceny vysoké, zájem je enormní a byty rychle mizí. Pojďte se podívat na pár tipů, které jsou aktuálně k mání.

Chystáme bydlet v pronájmu

Pokud se neplánujeme v Praze usadit natrvalo, nedosáhneme na hypotéku, či se k ní nechceme zavazovat, obvykle se poohlížíme po vhodném pronájmu. Oblíbenou lokalitou je Praha 5. Nejčastějším požadavkem bývá pronájem bytu 2+1 Praha 5. Ceny se docela diametrálně liší podle toho, jestli se jedná o pronájem panelákového bytu někde ve Stodůlkách, nebo jde o komfortní bydlení ve zrekonstruovaném bytu na Smíchově, což je obvykle v historické zástavbě. Dražší jsou i byty v novostavbách. Označení 2+1 je navíc velice široký pojem, který dokáže označovat malometrážní byt do 50 m2, ale i luxusní rezidenci nad 100 m2.

Žádaným bývá i levný pronájem bytu a domu Praha západ. Jde o oblíbené lokality, jako jsou Jesenice, Jinočany, Řevnice, Roztoky, Černošice, Vestec, Hostivice, Horoměřice, Tuchoměřice, Dobřichovice a další. Obvykle mají perfektní spojení do Prahy nejen autem, ale i příměstskými vlaky, na které platí pražská Lítačka.

Láká vás nákup bytu nebo domu?

Ideálním řešením, jestli vás i v tomto případě láká západnější část Prahy, je šestka. Prodej rodinného domu Praha 6 bohužel levnou záležitostí nebude. Ani když se zaměříte na vilu v centru Dejvic, na Břevnově, v Bubenči, ve Střešovicích či na Hanspaulce.

Pokud je nákup vily v prestižní části Prahy zcela nad vaše možnosti, podívejte se na prodej bytu 2+kk Praha 9. Bude to rozhodně to nejdostupnější, co v Praze ke koupi najdete. Třebaže nové developerské projekty stojí více i v této lokalitě. Stejně tak jako byty, které prošly rekonstrukcí. Černý Most, Letňany, Libeň, Dolní Počernice, Hrdlořezy, Hloubětín, Vysočany – to vše je pražská devítka, kde se vůbec nebydlí špatně.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist