Pořiďte dětem koberce do pokojíků, na nichž se budou rádi hrát

Pokud máte malé děti, s velkou pravděpodobností chcete, aby jim bylo od země teplo, a tak mají nebo budou mít v dětském pokoji koberec. Dnes můžeme v obchodech najít mnoho typů koberců, proto se vám může na první pohled zdát těžké vybrat ten správný. V každém případě můžete volit kusový koberec nebo metráž. I na koberec v metráži však můžete položit kusový koberec, třeba jen tak pro dekoraci, nebo kvůli větší měkkosti a teplu.

Dětské koberce hrací

Pro větší děti můžete koupit dětské koberce hrací, jež plní hned několik funkcí najednou. Jsou hezkou dekorací. Také zajistí dětem teplo při hraní. Tvrdou podlahu změkčí. A především, je na nich námět pro hru, ať už skákací nebo jinou. Kluci milují třeba koberec, který má na sobě spoustu cest, ať už coby farmu, nebo město či autíčkovou dráhu. Koberce mají spodní latexovou protiskluzovou vrstvu, díky které drží i na hladkém povrchu. Lícová strana je textilní s pestrým potiskem barev. Dají se prát v pračce na 30 °C.

Hledáte koberec pro holčičky? Co třeba dětský koberec „Člověče, nezlob se!“? Součástí koberce jsou i hrací pomůcky, tedy figurky a dřevěná kostka, pravidla. Děti mají rády i dětský koberec „Skákací panák“, kterého si jistě pamatujete ze svého mládí z chodníků. Anebo kupte dětem koberec s dopravním hřiště.  Zajímavý je také hrací koberec „Dům“.

Koberce do interiéru i automobilů

Vopi.cz, který nabízí mnohé dětské koberce, vám přináší i běhouny, nášlapy na schody, kusové koberce s dlouhým vlasem a další moderní i luxusní typy koberců.

Stejně tak můžete koupit potahy do automobilů, autokoberce, přičemž si můžete objednat vlastní originální potisk autokoberců. Doprava zdarma po celé ČR je v případě, že bude vaše objednávka za více než 1 500 Kč a zaplatíte předem.

Podívejte se na vopi.cz a vyberte svým dětem krásné dětské koberce, které je budou bavit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist