Vtipné dárky k Vánocům

Vtipné dárky k Vánocům
5 (100%) 1 vote

Někdy jsme nepoučitelní. Věnujeme spoustu času tomu, abychom vymysleli nějaký super vtipný dárek. Máme radost, když nás „něco vtipného“ napadne, a už se nemůžeme dočkat, až obdarovaný se bude „popadat za břicho“. Někdy ale můžeme s takovými „vtipnými dárky“ šlápnout vedle. Je to, jako když říkáme někomu vtip, o kterém jsme přesvědčeni, že je skvělý, při jeho vyprávění nedokážeme zadržet smích a posluchač se třeba někdy hned nezasměje, nebo se zasměje a my vytušíme, že buď vtip nepochopil, nebo prostě nebyl vtip tak dobrý. S dárky je to stejné.

esennce_krabicka

3 pravidla pro vtipný dárek

Stačí si zodpovědět tři otázky. Pokud na všechny otázky je jasná odpověď ano, pak jste asi opravdu vymysleli dárek, který potěší, rozesměje a ve skříni neskončí.

1. Chtěli byste takový dárek dostat vy a zasmáli byste se mu?

2. Má v sobě dárek také něco „užitečného“?

3. Souvisí nějak vtipný dárek s charakterem obdarovaného?

Kde rostou vtipné dárky?

Poslední dobou vtipné dárky hledáme v různých internetových obchodech, kterých je nepočítaně. Od žertovných triček, přes vtipné drobnosti a chytré hračky až po netradiční zážitkové dárky. Právě na ty se zaměříme a ty nejlepší vám doporučíme.

shutterstock_2058273

Trio vtipných dárků

Pokud máte „tři ano“, tak směle do toho. Pro dámy vybírají muži překvapivě vtipné dárky s větší opatrností, než tomu je naopak.

Vánoční vtipné dárky pro ženy

Pro ženy, které by občas chtěly zažít něco bláznivého. Takovou ženu „dostanete do kolen“, když jí darujete například jízdu v mini tanku. Věřte, že když pak kdykoliv sedne do svého auta, na ten zážitek si vzpomene a ještě dlouho se při tom bude usmívat.

Vánoční vtipný dárek pro muže

Pro muže, kteří nemají čas, nebo to aspoň tvrdí – pro muže, kteří se utvrzují v tom, že si nemohou dovolit ani dovolenou. Pro takové muže vyberte zážitek pasení ovcí v Beskydech a věřte, že na takový zážitek si ve svém zaplněném diáři čas najde.

A do třetice všeho dobrého i vtipného

Dárek na obdarovaného bude čekat v luxusním masážním salónu. Ne, žádná masáž – ale drbání zad, to je dárek, který si užije zcela jistě s úsměvem na rtech.

Všechny zmíněné vtipné zážitky můžete objednat v agentuře ESENNCE.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist