Jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí? Dopřejte si masáž v pohodlí svého domova.

Patříte k vytíženým ženám, které se po práci vrací unavené domů, kde začínají novou „fušku“ kolem domácnosti, dětí, školy…? Při tom toužíte tu a tam moci vypnout, objednat se na masáž, nechat si udělat zábal, ale času je jednoduše málo? Využijte masáže do domu. Jde o službu, kterou využívá stále více lidí v Praze. Nebudete potřebovat čas na přepravu do masážního salonu a domů, masér přijede přímo k vám.

Jaké masáže si můžete objednat?

Masáže doma v Praze se snaží vyhovět přáním a požadavkům širokého spektra klientů. Nabízí proto hned osm druhů masáží:

  • Švédskou
  • Hloubkovou cílenou
  • Relaxační
  • Hawaiskou
  • S pomocí horkých kamenů
  • Těhotenskou
  • Křišťálovu
  • Dornovou metodu

Jestliže zavítáte na stránky fyziodomu.cz, u každé masáže najdete její popis, sílu masážního tlaku i doporučenou délku, kterou by měla procedura trvat.

Zajímá vás cena?

Čím více hodin si objednáte, tím výhodnější cenu získáte. Jedna hodina masírování vás přijde na 900 Kč, 1,5 hodiny na 1 300 Kč, zaplatíte-li si 2 hodiny, budou vás stát 1 600 Kč a na balíčku 10 hodin ušetříte 1 000 Kč, jeho cena je 8 000 Kč. V ceně je již zahrnuta i cesta po Praze k vám domů.

Objednaný čas nemusíte využít sami, lze jej rozdělit např. mezi vás a vašeho partnera. Stejně tak při objednání balíčku můžete čas rozdělit mezi více lidí, důležité je pouze to, abyste dodrželi stejné místo, kde bude masáž probíhat. Na jednu terapii je možné čerpat 1 – 5 hodin z objednané doby.

Fyzio domů jako dárek

Využít masáže do domu v Praze můžete i jako originální, příjemný, užitečný a zdraví prospěšný dárek. Obdarujete-li těhotnou manželku, svoji maminku, kamarádku či přítele, jenž úspěšně složil zkoušku na vysoké škole, určitě je velmi potěšíte.

Dopřejte sobě i své rodině relax v podobě masáže u vás doma a uvidíte, že budete nadšeni a rádi si ji objednáte znovu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist