Objevte řezací plotr a ozdobte vše, co ušijete, dle své fantazie

Objevte řezací plotr a ozdobte vše, co ušijete, dle své fantazie
Ohodnoťte článek!

Jste tvořivou ženou, která se doma ráda odreaguje tím, že si vytáhne šicí stroj a zhotoví nové závěsy, prostírání, ušije si zástěru v tónu ročního období, či ušije praktické kalhoty svému neposednému synkovi? Ať už šijete ze záliby, nebo se tímto způsobem živíte, jistě vás nadchne důmyslný pomocník s názvem řezací plotr. Jde o stroj, který přenese vámi navržený obrázek, nascanovaný obrázek, nebo některý z mnoha v plotru uložených motivů na oblečení či látku, příp. jej vyřeže. Jednoduše si dle vlastních představ dotvoříte, cokoli vás napadne.cm700-400x360

Přehršel motivů v mnoha stylech

Chybí vám látka, která by byla skutečně letní? Látka plná lučního kvítí, s motivy dovolené – škeble, hvězdice, loďky, jachty, slunečníky, nebo třeba taková, kterou použijete u dětí – se zmrzlinou, nanuky, bábovičkami, slunečními brýlemi,…? Takovou úplně dle vašeho přání si jednoduše připravíte doma. Stačí navrhnout obrázek, vyřezat jej, nebo nechat přímo nakreslit na místo, kde potřebujete. Řezací plotr disponuje integrovaným skenerem s 300 dpi rozlišením.

Motivů je v řezacích plotrech dostatek, paměť stroje myslí na to, aby nabídla správný motiv každé švadlence.

Vyberte si správný typ plotru

Určitě vás zajímá konkrétní příklad, proč si ho tedy neuvést? Líbit by se vám mohl např. řezací plotr ScanNCut – CM700. Tento řezací plotr má vestavěný scanner, dá se jej připojit k PC a disponuje funkcí WLAN. Budete moci uložit vyřezávaná data nejen do paměti a paměťového zařízení USB, ale můžete na něj nahrát přímo soubor FCM s přispěním PC.  WLAN funkce dovoluje bezdrátové propojení se softwarem ScanNCutCanvas. Konkrétně si budete moci vybírat ze 7 druhů abecedy, 630 vestavěných designů, mezi nimiž nechybí patchworkové vzory. Podložka, jež je součástí příslušenství má 297 x 298 mm, dokoupit si můžete větší podložku s rozměry 297 x 600 mm. Plotr zpracuje formáty dat fcm i pes.

Objevte i vy kouzlo řezacích plotrů a pořiďte si domů svůj, který vám pomůže krásně zútulnit domov, ustrojit děti, vyrobit krásné dárky vašim nejbližším, nebo vás finančně obohatit, jestliže se šitím živíte. Budete zajisté mile překvapení a plot budete používat jako svoji novou tužku.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist