Víte, která kuchyně je evergreenem a pořídíte-li si ji, nikdy netrefíte vedle? Bílá kuchyně!

Víte, která kuchyně je evergreenem a pořídíte-li si ji, nikdy netrefíte vedle? Bílá kuchyně!
Ohodnoťte článek!

Hledáte-li čistotu, eleganci, lehkost či prosvětlení do vašeho interiéru, pomoc najít vám nabídne bílá kuchyně. Právě ona je tím pravým, pokud nechcete měnit vybavení s rychle se měnícími módními trendy a přitom mít zařízení, které půjde s dobou a bude stále IN.

Bílá kuchyně a její přednosti

K největším přednostem patří skutečnost, že ať ji umístíte do malých, nebo velkých prostorů, všude působí dokonale. Velkým dodá eleganci a luxus, menším zajistí optické zvětšení a projasnění.

Velmi přínosné je i to, že lze kombinovat s jakýmikoli barvami. Není problém vymalovat kuchyni do žluta, zelena, oranžova, nebo třeba červena, s bílou půjde každý barevný tón ruku v ruce. Potěšující je i fakt, že bílou můžete vybírat v teplých i studených odstínech. Není jen studená, stejně dobře působí i v dekoru slonová kost, vanilka, kávová, nebo třeba magnolie.

Vždy moderní bílé kuchyně nabízí i bohatý výběr provedení. Volit můžete z lesklých i matných variant a vyberete-li si některou doplněnou o skleněná dvířka z průsvitného skla, podtrhnete dokonalost celkového vzhledu.

Nebojte se kombinací

Zvláště v posledních letech se staly velmi oblíbené dvoubarevné kuchyně. Bílá byla doplněna třeba o černou, tmavě šedou, rudou, purpurovou, hnědou a další barvy. Výsledek je krásný a moderní, okoření kuchyni v každém bytě i domě.

Stejně tak můžete kombinovat klasický systém otvírání s úchyty s důmyslným bezúchytovým. Kuchyně tak nabere na ladnosti, eleganci i praktičnosti. Není nic jednoduššího, než do dvířek jemně zatlačit a ty se vám samy otevřou. Nejednou to oceníte s umazanými prsty, nebo když budete v obou rukách něco držet.

I volba pracovní desky dodá kuchyni jiný rozměr. Tmavá s vysokým leskem podpoří moderní dojem, naopak dřevěná dodá útulnost a teplo.

Pořídíte-li si bílou kuchyni, získáte nadčasový nábytek, který vás bude uspokojovat dnes i za několik let.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist