3 tipy na předvánoční tvoření

3 tipy na předvánoční tvoření
Ohodnoťte článek!

Téměř za měsíc už jsou tady zase Vánoce. Letošní přípravy na ně budou pravděpodobně trochu jiné než vždycky, protože máme zavřené obchody. Naštěstí žijeme v době, kdy se dá snad všechno pořídit online. A vzhledem k uzavřeným službám i obchodům budeme trávit více času doma a získáme tak prostor na vlastnoručně nachystanou a vyrobenou výzdobu domácnosti.

Využijte i vy dlouhé podzimní večery ke zkrášlení domácnosti. Máme pro vás pár tipů, potřeby na ně nakoupíte v e-shopu Mikaton.cz.

1. Uháčkujte si andělíčky

Háčkovaní andělíčci vypadají kouzelně. Dají se navěsit na větvičky do vázy, a pokud se vám jich povede uháčkovat dostatek, můžete s nimi ozdobit celý stromeček. Podívejte se do galanterie, nakupte potřeby, najděte na internetu návod a začněte tvořit. Není to zase tak těžké. První možná nebude vypadat ukázkově, ale při třetím už se do toho dostane. A pokud si nevěříte, zvolte nějaký jednodušší motiv. Zvonečky, svíčky, fantazii se meze nekladou.

2. Přetavte staré svíčky v nové

Téměř v každé domácnosti by se našly nějaké zčásti vyhořelé svíčky. Největší kouzlo mají vždycky tehdy, když jsou nové. Proč je tedy nepřetavit v nový výrobek? Vosk rozehřejte třeba ve starém hrnci, můžete ho obarvit barvivem, případně do něj přidat vonnou esenci nebo nějaké ozdobné předměty. Pak ho stačí jen nalít do sklenice, v níž budete mít nachystaný knot. Pěkné skleněné nádoby (i s korkovým víčkem) nakoupíte zde v kategorii dekorace.

3. Nachystejte si vlastní věnec

Vánoční věnce se dávají nejčastěji na vchodové dveře. Proč si neudělat vlastní? Možností jsou tisíce a na internetu najdete spoustu inspirace. Stačí sehnat polystyrenový prstenec a ten si pak ozdobíte dle svých představ. Můžete ho omotat přírodním provázkem, napíchat do něj větvičky, nalepit na něj tavnou pistolí skořápky od ořechů apod. Jestli nechcete čistě přírodní věnec, nakupte korálky, třpytky, další dekorace a naskládejte je na věnec.

V e-shopu Mikaton.cz najdete spoustu dekorací, pomůcek pro tvoření nebo také povlečení. I vánoční povlečení nebo ubrus doma dokážou vytvořit vánoční atmosféru. Kupte si je, případně ušijte z vánočně laděné látky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist