Pečící trouby dnes plní funkci dokonale, jako ty kombinované

Pečící trouby dnes plní funkci dokonale, jako ty kombinované
Ohodnoťte článek!

Možná se budete divit, ale troubou dnes neoplývá každá domácnost. Nejčastěji chybí těm, kdo se nastěhují do novostavby a na vybavení nezbývají zatím peníze, ale také studentům, lidem, kteří se dostali do špatné životní situace a žijí v samostatných pokojích. Takové domácnosti oplývají dvouplotýnkovými vařiči, konvicemi, mikrovlnnou troubou, ale velmi často jim chybí trouba. Uvažují o pořízení si remosky, zlatého českého výrobku, který používaly už naše maminky. Je to ale škoda, protože v remosce, která se dá pořídit v bazaru poměrně levně, neupečete tak pohodlně to, nač byste potřebovali více místa. Kuře v celku, husu, ale také klasickou buchtu, vánoční cukroví a mnohé jiné. Přitom samostatná pečící trouba je cenově dostupná a mnohým splní sen o koláči, který si nedopřávají.

Samostatné pečící trouby jsou levné

Kombinované sporáky stojí více peněz. Dalším důvodem, který mnohé „brzdí“ v koupi trouby je to, že vařič mají. Přitom samostatná trouba se dá pořídit už od cca 3000 Kč. A to se bavíme o novém zboží, které je např. vystavováno na výstavištích, nebo má poškozený obal a bylo jej nutné přebalit, nenachází se v původní krabici.

Samostatná trouba je k dostání v menších provedeních, ale vyplatí se připlatit za objem, abyste mohli připravovat víc jídla najednou. Např. péct dva plechy při cukroví, připravovat zároveň buchtu a maso, nebo sladký nákyp z ovesných vloček a dušenou zeleninu. I když na začátku investujete o něco více při pořizování, uspoříte na spotřebované energii.

Horkovzdušné trouby s jednoduchým ovládáním

Nejprodávanější jsou středně veliké samostatné trouby. Nabízí krásný design a dají se umístit po varnou plochu, ať už plynového sporáku, nebo varné desky. Trouba není těžká, takže do kuchyňské linky stačí umístit poličku z překližky. Zapojení do klasické zásuvky znamená, že nemusíte shánět nikoho specializovaného a po koupi si můžete ještě ten den upéct koláč k oslavě.

Nevzdávejte se pečených jídel a moučníků, pokud je máte rádi. Poohlédněte se po bazarech, student, který se stal pracujícím a takovouto troubu používal v době svých předchozích let ji často prodává, dnes již shání spíše kombinovaný sporák. Troubu využijete také na chalupách, v obytných vozech nebo jako pomocnou sílu při pečení většího množství koláčků nebo cukroví k vánocům.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist