Pečící trouby dnes plní funkci dokonale, jako ty kombinované

Možná se budete divit, ale troubou dnes neoplývá každá domácnost. Nejčastěji chybí těm, kdo se nastěhují do novostavby a na vybavení nezbývají zatím peníze, ale také studentům, lidem, kteří se dostali do špatné životní situace a žijí v samostatných pokojích. Takové domácnosti oplývají dvouplotýnkovými vařiči, konvicemi, mikrovlnnou troubou, ale velmi často jim chybí trouba. Uvažují o pořízení si remosky, zlatého českého výrobku, který používaly už naše maminky. Je to ale škoda, protože v remosce, která se dá pořídit v bazaru poměrně levně, neupečete tak pohodlně to, nač byste potřebovali více místa. Kuře v celku, husu, ale také klasickou buchtu, vánoční cukroví a mnohé jiné. Přitom samostatná pečící trouba je cenově dostupná a mnohým splní sen o koláči, který si nedopřávají.

Samostatné pečící trouby jsou levné

Kombinované sporáky stojí více peněz. Dalším důvodem, který mnohé „brzdí“ v koupi trouby je to, že vařič mají. Přitom samostatná trouba se dá pořídit už od cca 3000 Kč. A to se bavíme o novém zboží, které je např. vystavováno na výstavištích, nebo má poškozený obal a bylo jej nutné přebalit, nenachází se v původní krabici.

Samostatná trouba je k dostání v menších provedeních, ale vyplatí se připlatit za objem, abyste mohli připravovat víc jídla najednou. Např. péct dva plechy při cukroví, připravovat zároveň buchtu a maso, nebo sladký nákyp z ovesných vloček a dušenou zeleninu. I když na začátku investujete o něco více při pořizování, uspoříte na spotřebované energii.

Horkovzdušné trouby s jednoduchým ovládáním

Nejprodávanější jsou středně veliké samostatné trouby. Nabízí krásný design a dají se umístit po varnou plochu, ať už plynového sporáku, nebo varné desky. Trouba není těžká, takže do kuchyňské linky stačí umístit poličku z překližky. Zapojení do klasické zásuvky znamená, že nemusíte shánět nikoho specializovaného a po koupi si můžete ještě ten den upéct koláč k oslavě.

Nevzdávejte se pečených jídel a moučníků, pokud je máte rádi. Poohlédněte se po bazarech, student, který se stal pracujícím a takovouto troubu používal v době svých předchozích let ji často prodává, dnes již shání spíše kombinovaný sporák. Troubu využijete také na chalupách, v obytných vozech nebo jako pomocnou sílu při pečení většího množství koláčků nebo cukroví k vánocům.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist