Nefunguje vám myčka, pračka nebo sušička? Kvalitní, levné a výkonné nabízí společnost Whirlpool.

Ať už chceme, nebo ne, jak plyne čas, naše spotřebiče se opotřebovávají a odchází zvláště v době, kdy to nejméně potřebujeme. Jestliže i vy hledáte nový typ myčky nebo jiného bílého pomocníka, využijte zajímavé akce, které nabízí společnost Whirlpool. Získáte zboží ve vysoké kvalitě, které splňuje požadavky a přání i těch nejnáročnějších hospodyněk.62576-iwde-7145-b-eu-png

Krásná, tichá, úsporná a skvěle peroucí pračka

Která maminka by nebyla šťastná, kdyby se jí dařilo vyprat fleky od jídla, bláta a všech možných znečištění, které děti na svém oblečení způsobí. Zároveň ale chceme, aby bylo praní šetrné k záclonám, svetrům, jemným tkaninám nebo spodnímu prádlu a dalším. Úspornost vody i energie je dnes požadavkem, který bereme tak nějak za samozřejmý.

Toto vše nabízí pračky Whirlpool. Podíváme se na úzké modely, které šetří místo a hodí se nejen do panelových bytů. Hned s 50% slevou si můžete právě teď zakoupit pračku Whirlpool AWS 71000. Prádlo pere velmi šetrně a přesto účinně. Patří do energetické třídy A+++ a na jedno praní pojme až 7 kg prádla. Prádlo vám rychle uschne i nyní v zimě díky odstředění o rychlosti až 1 000 otáček za minutu.

Pračka má speciální programy pro barevné prádlo, také rychlý 15 minutový program, ekonomický program nebo možnost odloženého konce praní. Na vzhledu přidává velký LCD displej a hloubka pračky pouhých 45 cm.

Snadné sušení i v zimě

Nejen v zimě, ale celoročně, oceníte služby sušičky Whirlpool. Prádlo je nadýchané, hebké a není potřeba jej žehlit. Stačí, když jej po usušení úhledně složíte a ono zůstane rovné, voňavé a na dotek velmi příjemné. Ušetříte energii za žehlení, nebudou vám vlhnout zdí díky velké vlhkosti v zimě v interiéru, prádlo bude suché za pár minut. I když si jej budete chtít obléknout chvíli po vyprání, nebude to překážkou.

Netrapte se prací spojenou s prádlem. Praní a sušení se spotřebiči Whirlpool vám dokáže, že látky zůstanou dlouhý čas hezké, nevybledlé a přitom vyprané k vaší spokojenosti.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist