Nábytek do pokoje pro novorozence. Co by vám nemělo chybět?

Nábytek do pokoje pro novorozence. Co by vám nemělo chybět?
5 (100%) 1 vote

Vybrat nábytek do dětského pokoje sice může být složité, na druhou stranu stačí dodržet několik základních kroků. Které to jsou? Dozvíte se na následujících řádcích…PoB3

Zdraví spánek jako základ

Pro novorozence je zdaleka nejdůležitější místo ke spánku, neboť nejmenší děti mohou strávit touto „aktivitou“ 16 až 18 hodin denně. V tomto ohledu lze každopádně zvolit několik variant, a to kolébku, košík anebo postýlku. Z ekonomického hlediska můžete samozřejmě hned od začátku zvolit rozměrnější místo ke spaní, nicméně více záleží na jiných parametrech. Důležitá je totiž především zdravotní matrace, jež by měla být větratelná, a také dostatečná výška lůžka (ideálně cca 45 cm).

Přebalování a úložný prostor

Dalším důležitým místem je prostor pro přebalování. I k tomuto účelu je přitom možné využít hned několik řešení. K dispozici totiž máte různé přebalovací nástavce, které lze umístit prakticky kamkoli, ale také přebalovací pulty a komody. Výhodou poslední zmíněné varianty je, že zároveň bude sloužit jako úložný prostor. Kromě toho si pochopitelně můžete pořídit rozličné regály, díky nimž bude snazší udržet v dětském pokoji pořádek.

Další vybavení dětského pokoje

Kromě výše uvedeného nábytku se bude určitě hodit rovněž jídelní židlička anebo dekorace a pokojové doplňky. Veledůležité je ovšem také zajistit bezpečnost miminka. K tomuto cíli jsou určeny ochrany, zábrany či ohrádky, které si je aktuálně možné zakoupit v mnoha variantách. Pokud tedy chcete, aby váš potomek nebyl vystaven zbytečným rizikům, prohlédněte si nabídku produktů pro bezpečnost v e-shopu Pinkorblue.cz a jednoduše si vyberte.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist