Permanentní make-up šetří čas. Vláskování obočí bez bolesti a s přirozeným výsledkem

Brzké ranní vstávání není nic příjemného, a kvůli líčení už vůbec ne – vláskování obočí vás nechá spát déle! Budíček, ranní povinnosti a rychlé líčení před odchodem za denními povinnostmi – tenhle ranní rituál zná snad většina žen. Říká se sice, že vše je o zvyku, ale vstávat kvůli líčení se chce málokomu. Účinným řešením je permanentní make-up. Provádí se na specializovaných pracovištích, bez bolesti, a s garancí dlouhodobého výsledku. Vláskování obočí vám do budoucna ušetří starosti, finance i čas!

Vláskování obočí je obdoba jemného tetování. Co si pod tím představit?

Jakmile se řekne tetování, mnoho z nás dost možná znejistí a představí si něco nepříjemného, či dokonce bolestivého. Ano, u tetování to tak skutečně být může, ale u vláskování obočí to neplatí. Tato kosmetická procedura sice připomíná tetovací proces, ale z hlediska bolesti se s ním nedá vůbec srovnávat. Navíc je při vláskování na místo zákroku aplikován znecitlivující krém, který sníží případnou bolest na absolutní minimum. Není proto třeba mít obavy. Jedná se o kosmetický zákrok, a tudíž je kladen důraz především na pohodlí a spokojenost klientky.

Microblading nebo pudrová technika? Rozdíl je v životnosti

Obě jsou propracované, téměř bezbolestné, a se zárukou přirozeného vzhledu – stačí si jen vybrat, která metoda bude komu sympatičtější.

  • Microblading

šetrnější/vydrží kratší dobu

  • Pudrová metoda

více invazivní/vydrží déle

Metoda microbladingu je zpravidla šetrnější. Je to způsobeno tím, že barva se aplikuje jen minimálně pod povrchem kůže. Při pudrové metodě se vpravuje o něco hlouběji, ale stále to není ani zdaleka srovnatelné klasickým tetováním. Pokožka se pokaždé předem znecitliví, aby se zabránilo bolesti. Vše je prováděno velice jemnými nástroji a výsledkem jsou jemné a elegantní rysy. Obě metody garantují výsledek, který vypadá přirozenější než ten po běžném líčení. Jak už jsme řekli, základní odlišností mezi těmito dvěma metodami je délka životnosti tetovaného obočí. U microbladingu je to přibližně jeden rok, kdežto u pudrové metody až dvojnásobek.

Po klasickém tetování běžně následuje korekce. Vláskování není výjimkou

I když je velice šetrné, vláskování přece jen představuje invazivní zásah do lidského těla. Tenkými vlásky se “tetuje” obočí a jeho okolí, aby tak dostalo svůj plný tvar, hustotu i výraznější barvu. Takovýchto vlásků se do pokožky vpravuje těsně vedle sebe skutečně nespočet, a je proto pravděpodobné, že se s ohledem na menší přehlednost vloudí určité chybičky. Ty má, mimo jiné, za úkol spravit právě korekce. Na tu přichází řada ve většině případů; to ovšem nemusí znamenat, že se zákrok nezdařil. Korekce se provádí po úplném zhojení prvotního zákroku.

Permanentní make-up dnes patří mezi vysoce žádané služby. U obočí to nekončí

V dnešní, poněkud uspěchané době se snažíme ušetřit čas kde se dá. Častokrát jsme vděčni i za pár minut navíc, které můžeme zhodnotit jinak, a pokud možno lépe. Skvělým příkladem je právě líčení – zabere pár minut denně, ale po finálním sečtení velikost doby, kterou jím strávíme, slušně naroste. Permanentní make-up má v proto velikou výhodu – za jedno sezení ročně je vystaráno. Ženy využívají těchto služeb čím dál tím více, a nezůstávají jen u obočí. Ve hře jsou také rty, jizvy, či další partie obličeje. A ono není divu. Permanentní make-up ušetří nejen spoustu času, ale i financí za líčící příslušenství.

Ještě se bojíte permanentního make-upu?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist