Na co myslet, když si vybíráte kryty pro AirPods?

Kryt nebo kryty. Někteří lidé si vystačí s jedním, jsou rádi, že mají nějakou ochranu pro krabičku od svých drahých sluchátek, jiní si obalů pořídí rovnou několik a mění je podle nálady, stylu nebo třeba momentálního obalu na telefon – sluchátka totiž můžete sladit se svým iPhonem.

Ať už vybíráte jeden kryt, nebo kryty pro AirPods v množném čísle, měli byste vědět následující.

Investujte do kvality, nekvalitní kryt spíše uškodí

Obaly pro AirPods by vaše sluchátka měly ochránit zejména před poškrábáním. Co si budeme povídat, ta krásná lesklá bílá krabička se totiž poškrábe velmi snadno. K ochraně před poškrábáním však pouzdro musí ke krabičce dobře přiléhat. Jestliže netěsní, mezi pouzdro a krabičku sluchátek se snadno dostane zrnko písku či prach a pak je poškrábání více než jisté.

Zkuste se tedy vyhnout levným krytům, jejich koupě se vlastně moc nevyplatí, protože napáchají více škody než užitku.

Dobrou vychytávkou jsou pouzdra s karabinou

Nechcete krabičku se sluchátky neustále nahmatávat někde naspodu kabelky či batohu? Netoužíte po tom je ztratit? Pak se zaměřte na pouzdra pro AirPods vybavená karabinou. Sluchátka si pak hezky připnete na klíče, opasek nebo na poutko v kabelce či batohu a je vystaráno. Už nikdy nebudete muset přemýšlet, do jaké kapsy jste je dali.

Potřebujete voděodolné pouzdro?

Prvních pár týdnů se o svá nová sluchátka jistě budete dobře starat, aby také ne, za tu cenu. Časem vás ale tahle péče přejde, budete k nim méně pozorní, možná na krabičku omylem vylijete nějakou tekutinu, případně je zapomenete venku na zahradním stole a ono zaprší. Pro takové případy se hodí mít voděodolné pouzdro na AirPods.

A ještě jedna rada na závěr, která by ale snad měla být samozřejmostí. Při výběru nezapomeňte sledovat, zda se díváte na kryty pro AirPods, jež opravdu vlastníte. AirPods pro mají jinou krabičku než AirPods.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist