Nejlepší vánoční dárky, které můžete sehnat online

Nejlepší vánoční dárky, které můžete sehnat online
5 (100%) 1 vote

Vánoce se nezadržitelně blíží. Pokud šlo vše podle plánu, tak již jistě máte připravené dárky pro všechny své blízké a užíváte si předvánočního klidu a pohody. Naneštěstí všichni víme, jak tyto plány dopadají. Každý rok shánějí tisíce Čechů vánoční dárky na poslední chvíli a ze svátků klidu a míru se stává období plné stresu. Pokud je toto realita i pro vás, tak nezoufejte – možná pro vás máme řešení!

Cesta do nákupního centra vám v předvánočních dnech na klidu asi nepřidá. Ty nejlepší věci už budou navíc rozebrané. Alternativou jsou samozřejmě různé e-shopy. U těch však existuje více než reálné riziko, že objednávku nestihnou expedovat, případně, že vaše zásilka uvázne přes svátky kdesi na centrále České pošty. Pojďme se tedy společně podívat na několik zajímavých tipů na dárky, u kterých žádné z těchto rizik nehrozí, a i tak mohou udělat radost!

Dárkové certifikáty do kamenných obchodů, e-shopů i online služeb

Asi nejjednodušší a nejsnazší cesta, jak vyřídit dárek na poslední chvíli z pohodlí domova. Dárkové certifikáty nabízí prakticky každý větší obchodí řetězec, většina e-shopů, a dokonce i mnoho online služeb, které jsou dnes populárnější než kdy dříve. Některé společnosti nabízejí dárkové karty jen v určité hodnotě, u dalších si můžete přímo zvolit částku. Nezapomeňte také vybrat obchod podle plánovaného obdarovaného. Taková dárková karta do supermarketu je bezesporu užitečná prakticky pro kohokoliv. Vaše babička ji ovšem nejspíše ocení více než vaše náctileté děti. Těm naopak určitě udělá radost dárková karta do některého z online obchodů. V posledních letech se také už i v Česku dají koupit dárkové předplatné pro služby jako Spotify či Netflix. Obdobně můžete obdarovat své blízké i dárkovým kreditem do služeb jako Google Play či App Store. Většinu dárkových certifikátů si můžete ihned po zaplacení vytisknout. V některých případech dostane ovšem jen aktivační kód. V každém případě doporučujeme si trošku vyhrát s obálkou a nejlépe k dárku připsat i nějaký pěkný vzkaz, ať je trochu více osobnější. Poslední praktická rada na závěr: nezapomeňte zkontrolovat platnost dárkové karty a obdarovaného na ni upozornit.

Kupony a bonusové kódy

Pokud máte nejen nedostatek času na nákup dárků, ale zároveň i trochu hlouběji do kapsy, možná budou kupony a bonusové kódy tím pravým řešením pro vás. V mnohém se podobají dárkovým certifikátům popsaným výše, oproti nim je ovšem lze leckdy získat zadarmo. Stačí se jen porozhlédnout po internetu a obzvláště v době Vánoc narazíte na mnoho podobných nabídek. Zkontrolujte také e-shopy či služby, z kterých pravidelně nakupujete. Mnohé z online prodejců totiž nabízejí slevové kupony pro přátele svých zákazníků. Podobně jako u dárkových certifikátů, i kupony a bonusové kódy mohou působit trochu suše a neosobně. Dejte si s jejich výběrem tedy pořádně záležet a stejně tak i s formou finálního dárku. Bonusové kódy nejčastěji rozdávají e-shopy, služby založené na předplatném a online casina. Bonusy do online casin jsou velice časté, a pokud máte hravé přátelé, možná je toto dárek právě pro ně. Nejen u casin si ovšem dávejte pozor na podmínky bonusů či kuponů. Chcete přeci dát hezký dárek, a ne kupu starostí. Hledejte tak odporúčané casino bonusy bez vkladu alebo s malými vkladmi a vždy si pečlivě přečtěte podmínky bonusu, který dáváte jako dárek.

Udělejte radost a pomozte druhým

Pokud máte pocit, že vaši přátelé a blízcí mají všechno, co si přejí, i pro vás máme řešení pro dárek na poslední chvíli. Člověk v tísni už několikátým rokem nabízí takzvaný Skutečný dárek. Na stránkách Člověka v tísni si můžete najít specifický projekt, který můžete podpořit jménem někoho z vašich známých. Všechny „skutečné dárky“ jsou roztříděné do kategorií, které vám pomůžou najít tu nejvíce smysluplnou volbu dle vašeho mínění. Můžete tak zafinancovat nákup kozy, která pomůže rodině v nouzi na druhé straně světa, investovat do vzdělávání dívek, pomoci handicapovaným či zaplatit doučování pro znevýhodněné děti v České republice. Možností je opravdu hodně a vybere si prakticky každý. Člověk v tísni je také velice transparentní ohledně celého projektu a vy si tak můžete být jisti, že vaše peníze byly využity smysluplně. V případě zájmu můžete zakoupit i reálné dárky v podobě některého z nabízených dárků z kategorie Umění. I v tomto případě půjdou vaše peníze na dobrou věc. V každém případě obdržíte elektronický či tištěný certifikát, na který můžete dopsat přání pro kohokoliv, komu se rozhodnete ho dát. Jedná se tak o krásný dárek, který udělá radost, zahřeje na srdíčku, a nakonec i reálně pomůže někomu, kdo to doopravdy potřebuje. Třešnička na dortu? Ve většině případů si o zaplacenou částku můžete snížit svůj daňový základ.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist