Poznejte jednoduché triky, které zajistí, že váš parfém bude krásně vonět po celý den

Poznejte jednoduché triky, které zajistí, že váš parfém bude krásně vonět po celý den
Ohodnoťte článek!

Na rovinu – opravdu nepotřebujete předražené značkové parfémy, aby byla vůně cítit po celý den. Pokud se naučíte správně používat levné parfémy, zaručujeme vám, že nikdo nepozná rozdíl. Dámské a pánské parfémy mají své levné imitace parfémů, které sice obsahují méně esenciálních olejů, ovšem správným nanášením získáte 100% účinek.

Naneste parfém po ranní sprše

Začněte správnou aplikací, abyste zajistili, že vaše vůně vydrží celý den. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte parfém hned po sprchování a osušte se. Ano správně, nejprve pánský nebo dámský parfém, poté osušit.

Pokud se do sprchy nechystáte, pokožku zvlhčete, vůně se lépe „uzamkne“.

Stříkněte přímo na pokožku

Dbejte na to, aby látky a oblečení nebránily vaší vůni. Parfém nejlépe voní a vydrží nejdéle, když se dokáže spojit s přírodními oleji vašeho těla. Některé ženy stříkají malé množství parfému do vlasů, ovšem mějte na paměti že časté použití na vlasech je může poškodit.

Aplikace na pulsní body je důležitá

Vůně reaguje na teplo a aplikace na vaše tepové body uvolňuje vůni po celý den. Zkuste si nastříkat na zátylek, vnitřní stranu loktů, zápěstí nebo zadní stranu kolen. Před aplikací naneste na pulsní body trochu vazelíny, bude působit jako dodatečný hydratační zámek pro vůni a pomůže jí vydržet ještě déle.

Vůni nevtírejte

Častou chybou, kterou ženy dělají je, že si otřou o sebe vnitřní stranu zápěstí, když nanesou parfém. Třením se rozpadají chemikálie, které určují vůni. Pokud nemůžete parfém stříknout, jemně ho vetřete.

Nastříkejte parfém na vatové tampony a vložte do plastového sáčku, abyste jej mohli použít k úpravám

Pro posílení vůně na cestách nastříkejte parfém na pár vatových tamponů, a dokud jsou mokré, vložte je do plastového sáčku a vytlačte všechen vzduch. Měly by zůstat dostatečně vlhké, aby se daly aplikovat později během dne.

Neutrácejte za drahé značkové parfémy, na esensino.cz objevíte parfémy vonící podobně jako známé značkové parfémy.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist