Není nad tradiční diář

Není nad tradiční diář
Ohodnoťte článek!

Ještě nemáte svůj diář? Tak si ho rychle pořiďte! Na konci roku budou přebrané!

Také se vám stalo, že jste si doma zapomněli diář a najednou jste si připadali naprosto ztracení? Hodně lidí má ve svém diáři svůj celý život. Ten, který momentálně prožívají, tedy určitě. Plánovací diář jim říká, co je čeká a nemine. S kým se sejdou, kdy a kde. A bez diáře najednou jsou bezradní. 

Také si bez diáře nevíte rady? 

Vidíte, jak důležitou roli diáře v našich životech hrají? Na mysli máme ty klasické, papírové, jimiž si můžeme listovat a ručně do nich zapisovat. Myslíte si, že je někdy nahradí diáře elektronické? Pochybujeme. Těm totiž chybí kouzlo. Takové, které je vlastní třeba diářům z portfolia renomovaného výrobce kalendářů, diářů a zápisníků, Helma 365, s.r.o. Ty jsou totiž přímo dokonalé. Na pohled i dotek. Jinými slovy přinášejí více krásy, radosti a inspirace pro každý den v roce.

Dokonalé tradiční diáře

Zkrátka to jsou diáře precizní a po všech stránkách dokonale propracované. Jak by také ne? Vždyť společnost Helma 365, největší český producent výrobků s kalendáriem s roční produkcí čítající více než 6 miliónů kusů, se výrobou netradičních diářů zabývá již dvacet let. Za tu dobu měla šanci vyladit je do posledního detailu. A to se jí také podařilo, jak ostatně dokládá zájem o její produkty v zahraničí.

Malé, střední i velké

Diáře Helma 365 jsou elegantní jednobarevné a nijak nepřeplácané. V nabídce najdete diáře malé (diář A6), větší (diář A5) i velké (diář (A4). Velmi vytíženým jedincům doporučujeme denní diář, do něhož si můžete zapisovat program hodinu po hodině. Pro náhodné povinnosti a schůzky vám postačí tenčí týdenní diář(možný však je i diář měsíční a čtrnáctidenní).

Diáře různých materiálů i barev

Na výběr navíc máte různé materiály obalových desek, jako jsou matná či ohebná koženka, lamino, imitace pravé kůže, látky i dřeva. Možný je diář s vyměnitelnou náplní, gumičkou i poutkem. Bohatá je i barevná škála diářů, v níž zcela určitě najdete svého favorita. Očekávat však můžete i velmi příznivé ceny, pro firmy dokonce okamžitě o dvacet procent nižší. A ostatní, utratí-li na e-shopu více než 365 korun, zase nemusí hradit dopravné.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist